هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(117)

حسینی: شرایط برای حضور حداکثری مردم خوزستان در انتخابات فراهم است

سرویس استان ها
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: مردم این استان در صحنه‌های قبلی انتخابات حضور پرشوری داشته‌اند و شرایط خاص منطقه تاثیری در حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم ندارد.
پنج‌شنبه 11 آبان 1391 ساعت 12:40
حسینی: شرایط برای حضور حداکثری مردم خوزستان در انتخابات فراهم است معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: مردم این استان در صحنه‌های قبلی انتخابات حضور پرشوری داشته‌اند و شرایط خاص منطقه تاثیری در حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم ندارد. http://cdn.icana.ir/d/019/25915.jpg حسینی:,شرایط,برای,حضور,حداکثری,مردم,خوزستان,در,انتخابات,فراهم,است Icana

سید کریم حسینی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: با توجه به همراهی مردم استان خوزستان در صحنه‌های دفاع از نظام و کشور و همچنین 8 سال دفاع مقدس و تجارب قبلی انتخابات پیش‌بینی دوستداران نظام بر این باور است، حضوری پرشورهمچون گذشته از مردم این استان در انتخابات ریاست جمهوری را شاهد باشیم.

وی افزود: از سوی استانداری خوزستان مقدمات انجام انتخاباتی سالم فراهم شده و آمادگی لازم برای برگزاری این انتخابات به طور کامل در این استان وجود دارد.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان ادامه داد: اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی لازم برای انتخابات توسط رسانه‌های دیداری و شنیداری این استان در حال انجام است تا بتوانیم انتخاباتی پرشورتر از سال‌های گذشته را شاهد باشیم.

حسینی  در ارتباط با شرایط خاص منطقه و همچنین درگیری‌های موجود و تاثیر آن بر انتخابات یازدهم ریاست جمهوری تاکید کرد: در گذشته تهدیدات شدیدتری مردم و استان خوزستان را در بر می‌گرفت اما مردم این استان در صحنه‌های قبلی انتخابات و همچنین برهه‌های حساس انقلاب حضور داشتند، بنابراین شرایط منطقه نمی‌تواند تاثیری در کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات داشته باشد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000