آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(121)

خوشزاد: دعا می‌کنیم در تهران زلزله رخ ندهد

سرویس اجتماعی
رئیس سازمان آتش‌نشانی تهران با تاکید بر اینکه براساس قانون مسئولیت اصلی مدیریت شهر تهران در زمان زلزله برعهده ستاد بحران است، گفت: دعا می‌کنیم در تهران زلزله‌ای رخ ندهد، ولی به طور حتم این حوادث در هر جایی اتفاق بیفتد قطعا خسارات زیادی را به همراه دارد.
پنج‌شنبه 11 آبان 1391 ساعت 13:06
خوشزاد: دعا می‌کنیم در تهران زلزله رخ ندهد رئیس سازمان آتش‌نشانی تهران با تاکید بر اینکه براساس قانون مسئولیت اصلی مدیریت شهر تهران در زمان زلزله برعهده ستاد بحران است، گفت: دعا می‌کنیم در تهران زلزله‌ای رخ ندهد، ولی به طور حتم این حوادث در هر جایی اتفاق بیفتد قطعا خسارات زیادی را به همراه دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/24239.jpg خوشزاد:,دعا,می‌کنیم,در,تهران,زلزله,رخ,ندهد Icana

رضا خوشزاد از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی با اشاره به تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌های سازمان آتش‌نشانی تهران برای مجهز کردن این سازمان به دستگاه‌های پیشرفته و کاربردی تصریح کرد: هم‌اکنون خوشبختانه ردیف‌های اعتباری مناسبی برای این سازمان اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه میزان خسارت زلزله تهران بستگی به شدت زلزله و موقعیت گسل این شهر دارد، گفت: به طور حتم در آن زمان امدادرسانی و کمک به مصدومان بسیار مشکل و سخت خواهد بود.

رئیس سازمان آتش‌نشانی تهران با تاکید بر اینکه براساس قانون مسئولیت اصلی مدیریت شهر تهران در زمان زلزله برعهده ستاد بحران است، افزود: دعا می‌کنیم در تهران زلزله‌ای رخ ندهد، ولی به طور حتم این حوادث در هر جایی اتفاق بیفتد قطعا خسارات زیادی را به همراه دارد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000