هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(123)

سردار جزایری: ابعاد فشار اقتصادی دشمن برای مردم تبیین شود

سرویس اقتصادی
معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به مختصات جنگ اقتصادی دشمن و با تاکید بر اینکه اقتصاد کشور برای عبور از بحران اقتصادی از توانمندی کافی برخوردار است، از رسانه‌ها خواست ابعاد فشار اقتصادی دشمن را برای مردم تبیین کنند.
پنج‌شنبه 11 آبان 1391 ساعت 13:37
سردار جزایری: ابعاد فشار اقتصادی دشمن برای مردم تبیین شود معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به مختصات جنگ اقتصادی دشمن و با تاکید بر اینکه اقتصاد کشور برای عبور از بحران اقتصادی از توانمندی کافی برخوردار است، از رسانه‌ها خواست ابعاد فشار اقتصادی دشمن را برای مردم تبیین کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/23434.jpg سردار,جزایری:,ابعاد,فشار,اقتصادی,دشمن,برای,مردم,تبیین,شود Icana

سردار سید مسعود جزایری از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی گفت: مردم و مسئولان باید با استفاده از مدل اقتصاد مقاومتی بحران فعلی را پشت‌سر بگذارند.

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح همچنین درخصوص توانمندی‌های کشور در صنایع دفاعی افزود: کشور با استفاده از صنایع دفاعی خود در بدترین اوضاع یعنی در زمان جنگ تحمیلی توانست سربلند بیرون بیاید.

وی با اشاره به زیاده‌گویی‌های غرب درباره صنایع دفاعی ایران گفت: رسانه‌های غربی و بیگانه سعی دارند با زیاده‌گویی‌های خود نسبت به صنایع دفاعی ایران، این صنعت را آنقدر قوی جلوه دهند که ایران‌هراسی شکل بگیرد و گاهی اوقات هم سعی دارند صنعت دفاعی کشورمان را سخیف و بیمار جلوه دهند که این دو اظهارنظر آنها غیرواقعی و نوعی جنگ روانی است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000