هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(133)

نوری: رویکرد وزارت ورزش و جوانان باید اصلاح شود

سرویس فرهنگی
عضو هیات رئیسه فدراسیون والیبال کشور گفت: تا زمانی که هر فدراسیون اساسنامه مختص به خود را ندارد ارتباط ما با مجامع بین‌المللی ورزشی خوب نخواهد بود.
پنج‌شنبه 11 آبان 1391 ساعت 16:26
نوری: رویکرد وزارت ورزش و جوانان باید اصلاح شود عضو هیات رئیسه فدراسیون والیبال کشور گفت: تا زمانی که هر فدراسیون اساسنامه مختص به خود را ندارد ارتباط ما با مجامع بین‌المللی ورزشی خوب نخواهد بود. http://cdn.icana.ir/d/019/28372.jpg نوری:,رویکرد,وزارت,ورزش,و,جوانان,باید,اصلاح,شود Icana

محمود نوری از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی گفت:با توجه به هشدارهای مجامع بین‌المللی ورزشی به وزارت ورزش تمامی فدراسیون‌ها باید اساسنامه خود را هر چه سریعتر اصلاح، تصویب و به سازمان‌های بین‌المللی اعلام کند.

عضو هیات رئیسه فدراسیون والیبال کشور با بیان این که لازم است رویکرد فعلی وزارت ورزش و جوانان تغییر کند افزود: تا زمانی که هر فدراسیون اساسنامه مختص رشته خود را نداشته باشد دنیا ما را نمی‌پذیرد.

وی ادامه داد: در حال حاضر یک اساسنامه کپی شده و به تمام فدراسیون‌هاداده شده این وضعیت باید اصلاح شود تا ارتباط‌مان با مجامع بین‌المللی ورزشی خوب شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000