شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(132)

شجاعی کیاسری: پیروی از فرمایشات رهبری نشان دهنده ولایت مداری دکتر لاریجانی است

سرویس سیاسی
سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس پیروی دکتر لاریجانی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حفظ وحدت مسئولان و قوا را نشان دهنده نگاه هوشمندانه و تیزبینانه رئیس مجلس شورای اسلامی توصیف کرد.
پنج‌شنبه 11 آبان 1391 ساعت 16:11
شجاعی کیاسری: پیروی از فرمایشات رهبری نشان دهنده ولایت مداری دکتر لاریجانی است سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس پیروی دکتر لاریجانی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حفظ وحدت مسئولان و قوا را نشان دهنده نگاه هوشمندانه و تیزبینانه رئیس مجلس شورای اسلامی توصیف کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/28371.jpg شجاعی,کیاسری:,پیروی,از,فرمایشات,رهبری,نشان,دهنده,ولایت,مداری,دکتر,لاریجانی,است Icana

سیدرمضان شجاعی کیاسری ازغرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ضمن تشکر از مجلس شورای اسلامی برای پیروی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب که حفظ وحدت مسئولان و قوا را توصیه کرده بودند گفت: نیاز جامعه امروز پس از منویات رهبری حفظ انسجام و وحدت مسئولان است.

وی افزود: برای جبران خسارت به افکار عمومی که در پی رسانه ای شدن اختلافات مسئولین به وجود آمده است و همچنین برای مأیوس کردن دشمنان و خوشحال کردن دوستداران نظام جمهوری اسلامی هر سه قوه باید از فرمایشات رهبری اطاعت کنند.

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران به عنوان الگوی کشورهای مسلمان در جهان باید از انسجام و وقار برخوردار باشد تا دل دوستداران خود را شاد کند. /

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000