هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(134)

هاشمی: حضور بخش خصوصی در ساخت مسکن مهر پررنگ تر شود

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به روند کیفی ساخت مسکن مهر در کشور گفت: در حال حاضر ساخت مسکن مهر در کشور روند خوبی دارد اما باید حضور بخش خصوصی در ساخت این نوع مسکن پررنگ تر شده و تقویت شود.
پنج‌شنبه 11 آبان 1391 ساعت 16:39
هاشمی: حضور بخش خصوصی در ساخت مسکن مهر پررنگ تر شود عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به روند کیفی ساخت مسکن مهر در کشور گفت: در حال حاضر ساخت مسکن مهر در کشور روند خوبی دارد اما باید حضور بخش خصوصی در ساخت این نوع مسکن پررنگ تر شده و تقویت شود. http://cdn.icana.ir/d/019/21549.jpg هاشمی:,حضور,بخش,خصوصی,در,ساخت,مسکن,مهر,پررنگ,تر,شود Icana

سیدمهدی هاشمی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی افزود: تقویت جایگاه بخش خصوصی در بخش مسکن و به خصوص مسکن مهر موجب تعدیل قیمت ها شده و بر افزایش سرعت تولید مسکن نیز کمک می کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر ادامه داد: در حال حاضر مسکن مهر با اندکی افزایش قیمت روبرو شده که این مسئله منطقی است و قیمت ها با توجه به افزایش هزینه ها باید افزایش یابد اما هرگونه جهش قیمتی باید کارشناسی شده انجام شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس در پایان یادآور شد: در حال حاضر حضور بخش خصوصی در ساخت مسکن مهر کمرنگ است که نه تنها این حضور باید تقویت شود بلکه دولت باید در ابتدای این طرح افزایش هزینه ها را پیش بینی می کرد تا بار مالی برای مردم ایجاد نشود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000