هدر اصلی
1391/08/11 17:40:36
سرویس اقتصادی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(138)

امیر صفری: وامهای زیر 10 میلیون تومان با یک ضامن پرداخت می شود

مدیر کل روابط عمومی بانک صادرات ایران تاکید کرد که بر اساس دستور مدیرعامل این بانک، تمام شعب در سراسر کشور موظف شده اند با رعایت دستورالعمل بانک مرکزی، وامهای زیر ۱۰ میلیون تومان را با یک ضامن پرداخت کنند.
امیر صفری: وامهای زیر 10 میلیون تومان با یک ضامن پرداخت می شود مدیر کل روابط عمومی بانک صادرات ایران تاکید کرد که بر اساس دستور مدیرعامل این بانک، تمام شعب در سراسر کشور موظف شده اند با رعایت دستورالعمل بانک مرکزی، وامهای زیر 10 میلیون تومان را با یک ضامن پرداخت کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/22312.jpg امیر,صفری:,وامهای,زیر,10,میلیون,تومان,با,یک,ضامن,پرداخت,می,شود Icana

امیر صفری از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار  اقتصادی  با بیان این که رسانه‌ها می‌توانند به خوبی عملکرد بانک‌ها را به گوش مخاطبان برسانند افزود: خبرنگاران پیامبران رسانه‌ها هستند که وظیفه خطیر اطلاع‌رسانی را به عهده دارند.

مدیر کل روابط عمومی بانک صادرات یاد آور شد: بانک صادرات پرداخت وام های خرد را رسالت اجتماعی خود می داند و در این میان حمایت از اقشار کم درآمد را یکی از سیاست های اصلی خود قرار داده است.

وی افزود: بانک صادرات در زمینه قرض الحسنه طی سال 90 به حدود 211 هزار نفر تسهیلات ازدواج، جهیزیه، درمان بیماری و اشتغال پرداخت کرده و در شش ماه اول امسال 121 هزار نفر از این تسهیلات بهره مند شده اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet