هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(147)

فواد ایزدی: تحریم‌ها جایگاه ایران را در معادلات بین‌المللی تقویت کرد

سرویس سیاسی
عضو هیات علمی گروه مطالعات آمریکا در دانشگاه تهران با اشاره به این که جایگاه ایران در عرصه جهانی جایگاه ویژه و مهمی است گفت: تمامی تحریم‌های اعمال شده ضد جمهوری اسلامی برای موقعیت مهم تهران در معادلات بین‌المللی و ترس استکبار جهانی از قدرت گرفتن ایران است.
جمعه 12 آبان 1391 ساعت 12:17
فواد ایزدی: تحریم‌ها جایگاه ایران را در معادلات بین‌المللی تقویت کرد عضو هیات علمی گروه مطالعات آمریکا در دانشگاه تهران با اشاره به این که جایگاه ایران در عرصه جهانی جایگاه ویژه و مهمی است گفت: تمامی تحریم‌های اعمال شده ضد جمهوری اسلامی برای موقعیت مهم تهران در معادلات بین‌المللی و ترس استکبار جهانی از قدرت گرفتن ایران است. http://cdn.icana.ir/d/019/2408.jpg فواد,ایزدی:,تحریم‌ها,جایگاه,ایران,را,در,معادلات,بین‌المللی,تقویت,کرد Icana

فواد ایزدی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی با بیان این که تحریم‌ها نمی‌تواند ایران را از موضع خود دور کند و از چرخه توسعه عقب بگذارد، افزود: موقعیت و جایگاه ویژه ایران در معادلات بین‌المللی موجب ایجاد نگرانی‌های گسترده در کشورهای غربی و استکبار جهانی شده است.

وی با اشاره به این که ایران مستقل و خودکفا خوشایند آمریکا نیست، تصریح کرد: رشد ایران در مباحث انرژی هسته‌ای موجبات دل نگرانی‌های عدیده‌ای را در دشمنان اسلام فراهم کرده است.

عضو هیات علمی گروه مطالعات آمریکا در دانشگاه تهران یادآور شدجلوگیری از رشد انرژی هسته‌ای بهانه‌ای برای اعمال فشار بر ایران است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000