روز مجلس
1391/08/11 18:36:48
سرویس اقتصادی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(141)

نکو: خبرگزاری خانه ملت صدای نمایندگان مردم است

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که مردم از خبرگزاری خانه ملت انتظار دارند صدای نمایندگان‌شان را به گوش آنان برساند گفت: این رسانه رابط نمایندگان با ملت است.
نکو: خبرگزاری خانه ملت صدای نمایندگان مردم است عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که مردم از خبرگزاری خانه ملت انتظار دارند صدای نمایندگان‌شان را به گوش آنان برساند گفت: این رسانه رابط نمایندگان با ملت است. https://cdn.icana.ir/d/019/28386.jpg نکو:,خبرگزاری,خانه,ملت,صدای,نمایندگان,مردم,است Icana

ابراهیم نکو در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت با بیان این که رسالت خبرگزاری خانه ملت انعکاس صدای نمایندگان به ملت است تصریح کرد: جامعه رسانه‌ای کشور  باید با رعایت مصالح نظام  حقایق و واقعیت‌های جامعه را بیان کند.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مردم از خبرگزاری خانه ملت انتظار دارند که صدای نمایندگان‌شان را به آنها برساند و در واقع این رسانه رابط نمایندگان با ملت شریف ایران است.

وی ادامه داد: خبرگزاری خانه ملت خانه تمام نمایندگان است و این رسانه کاری کرده که در ردیف رسانه‌های برتر کشور قرار گرفته است.مطمئن هستم این رسانه به رسالت خود عمل کرده و می‌کند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: اگر مشکلی در جامعه وجود نداشته باشد خبرنگار هم به دنبال جنجال‌آفرینی نیست و برای بهبود فضا تلاش می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet