آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها:(154)

سجادی: تعدد نامزدها در انتخابات برای اصولگرایان خطر است

سرویس سیاسی
عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره دیدار برخی اعضای این جبهه با آیت الله مهدوی کنی اظهار داشت: جبهه پیروان خط امام و رهبری یک ارتباط ارگانیک با جامعتین دارند و هر چند وقت یکبار نظرات کارشناسی این شورا را درباره فضای سیاسی کشور به آنها منتقل می کنند.
جمعه 12 آبان 1391 ساعت 14:07
سجادی: تعدد نامزدها در انتخابات برای اصولگرایان خطر است عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره دیدار برخی اعضای این جبهه با آیت الله مهدوی کنی اظهار داشت: جبهه پیروان خط امام و رهبری یک ارتباط ارگانیک با جامعتین دارند و هر چند وقت یکبار نظرات کارشناسی این شورا را درباره فضای سیاسی کشور به آنها منتقل می کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/28409.jpg سجادی:,تعدد,نامزدها,در,انتخابات,برای,اصولگرایان,خطر,است Icana

سیدکمال الدین سجادی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی در خصوص گزینه مورد نظر جبهه پیروان خط امام و رهبری برای حضور در انتخابات، گفت: در حال حاضر اعضا و تشکل ها به فضای انتخاباتی وارد شده اند که فکر می کنیم اعلام کاندیدای مورد نظر از طرف آنها زود هنگام است.

وی گفت: جبهه پیروان خط امام و رهبری هنوز وارد مصداق ها نشده و در حال حاضر استراتژی مورد نظر آن برای انتخابات آینده، تعیین استراتژی برای رقابت سیاسی پیش رو است.

به گفته سجادی افرادی که از سوی این شورا برای انتخابات ریاست جمهوری انتخاب می شوند گمنام نیستند و از شهرت لازم برخوردارند.

عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری افزود: در حال حاضر 25 شخصیت اصولگرا در مظان نامزدی برای انتخابات ریاست جمهوری هستند که برای آنها خطر محسوب می شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000