هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(156)

مندمی‌پور: استقلال وکیل دادگستری امری حیاتی است

سرویس اجتماعی
رئیس اتحادیه وکلای دادگستری اعلام اینکه نیاز به وکیل دادگستری مستقل در نظام یک امر حیاتی است، تصریح کرد: وکیل در کمال استقلال و در چارچوب وظایف قانونی خود باید کارها را انجام دهد.
جمعه 12 آبان 1391 ساعت 14:18
مندمی‌پور: استقلال وکیل دادگستری امری حیاتی است رئیس اتحادیه وکلای دادگستری اعلام اینکه نیاز به وکیل دادگستری مستقل در نظام یک امر حیاتی است، تصریح کرد: وکیل در کمال استقلال و در چارچوب وظایف قانونی خود باید کارها را انجام دهد. http://cdn.icana.ir/d/019/14989.jpg مندمی‌پور:,استقلال,وکیل,دادگستری,امری,حیاتی,است Icana

علی مندمی‌پور از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی با اشاره به موضوع مطرح شده در رابطه با استقلال کانون وکلای دادگستری گفت: خوشبختانه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در رابطه با استقلال کانون وکلا نظر مثبتی دارد، لذا در نشست‌های گوناگون مجلس موافقت خود را در این رابطه اعلام کرده است.

وی با تاکید بر اینکه نیاز به وکیل دادگستری مستقل در نظام یک امر حیاتی است، افزود: وکیل در کمال استقلال و در چارچوب وظایف قانونی خود باید کارها را انجام دهد.

رئیس اتحادیه وکلای دادگستری با بیان اینکه نیاز به وکلای مستقل می‌تواند از حریم و حرمت آحاد مردم دفاع کند، یادآور شد: تحقق این موضوع موجب داوری عادلانه در کشور می‌شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000