روز مجلس
1391/08/12 16:06:35
سرویس فرهنگی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(157)

ابوالفتحی: گردشگری راه گریز از اقتصاد تک‌محصولی است

مشاور عالی رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به تحریم‌های اقتصادی غرب علیه ایران و اتکای بودجه به درآمدهای نفتی گفت: راه گریز از اقتصاد تک‌محصولی و تحریم‌ها، گردشگری است.
ابوالفتحی: گردشگری راه گریز از اقتصاد تک‌محصولی است مشاور عالی رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به تحریم‌های اقتصادی غرب علیه ایران و اتکای بودجه به درآمدهای نفتی گفت: راه گریز از اقتصاد تک‌محصولی و تحریم‌ها، گردشگری است. https://cdn.icana.ir/d/019/28418.jpg ابوالفتحی:,گردشگری,راه,گریز,از,اقتصاد,تک‌محصولی,است Icana

مجید ابوالفتحی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی با تاکید بر اینکه رونق صنعت گردشگری تمام اقشار جامعه را تطمیع خواهد نمود، گفت: ایران ظرفیت 20 میلیون گردشگر را دارد که برای رسیدن به آن باید برنامه‌ریزی کرد، در این راستا امسال جذب هفت و نیم میلیون گردشگر هدف قرار گرفته است.

مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی در ادامه اظهار داشت: حضور گردشگر بسیاری از تبلیغات را علیه کشور از بین خواهد برد.

وی با تاکید بر اینکه صهیونیسم جهانی درصدد جلوگیری از ورود گردشگران خارجی به ایران است، گفت: نقض روادید با 60 کشور دنیا را پیشنهاد کردیم که دولت و وزارت امور خارجه با آن موافق هستند و دستگاه‌های نظارتی و امنیتی نیز در حال بررسی این موضوع هستند که امیدواریم محقق شود.

مشاور عالی رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی گردشگری خارجی، تبلیغات در شبکه‌های برون‌مرزی و فعال کردن نمایندگی‌های کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی را از جمله اقدامات کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی برای جذب بیشتر گردشگر عنوان کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet