روز مجلس
1391/08/12 16:47:56
سرویس اقتصادی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(161)

سبحانی فر: نوسازی صنایع ،کلید قفل بیکاری است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به تاکید قانون بودجه بر حمایت از نوسازی و به سازی کلیه صنایع، تصریح کرد:قانون برنامه پنجم توسعه بحث حمایت از نوسازی و به سازی صنایع را مورد تاکید قرار داده است و اگر به روز رسانی صنایع مورد توجه قرار گیرد اشتغال زایی نیز محقق می شود.
سبحانی فر: نوسازی صنایع ،کلید قفل بیکاری است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به تاکید قانون بودجه بر حمایت از نوسازی و به سازی کلیه صنایع، تصریح کرد:قانون برنامه پنجم توسعه بحث حمایت از نوسازی و به سازی صنایع را مورد تاکید قرار داده است و اگر به روز رسانی صنایع مورد توجه قرار گیرد اشتغال زایی نیز محقق می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/21729.jpg سبحانی,فر:,نوسازی,صنایع,،کلید,قفل,بیکاری,است Icana

رمضانعلی سبحانی فر از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: به طور کلی کمیسیون صنایع و معادن از صنعت نساجی حمایت می کند و این حمایت شامل تامین نقدینگی و نوسازی و بهسازی صنایع نساجی است.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: صنایع نساجی کشور در حال حاضر فرسوده و قدیمی است و احتیاج به نوسازی و بهسازی دارد و باید سیستم‌های به روز و جدید جایگرین آنها شود تا بتواند هزینه های آنان را تامین کند.

سبحانی فر با اشاره به تاکید قانون بودجه بر حمایت از نوسازی و به سازی کلیه صنایع تصریح کرد:قانون برنامه پنجم توسعه بحث حمایت از نوسازی و به سازی صنایع را مورد تاکید قرار داده است و اگر به روز رسانی صنایع مورد توجه قرار گیرد اشتغال زایی نیز محقق می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet