شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(160)

جراره: مشکل تولید فقدان سرمایه در گردش است

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس حمایت از تولید ملی در مقطع کنونی ضروری خواند و گفت: بسیاری از صنایع ما به دلیل نبود سرمایه در گردش با 20 تا 30 درصد ظرفیت خود فعال هستند.
جمعه 12 آبان 1391 ساعت 16:44
جراره: مشکل تولید فقدان سرمایه در گردش است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس حمایت از تولید ملی در مقطع کنونی ضروری خواند و گفت: بسیاری از صنایع ما به دلیل نبود سرمایه در گردش با 20 تا 30 درصد ظرفیت خود فعال هستند. http://cdn.icana.ir/d/019/28413.jpg جراره:,مشکل,تولید,فقدان,سرمایه,در,گردش,است Icana

ابوالقاسم جراره از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی، شرایط امروز صنعت کشور را ویژه خواند و حمایت از تولید داخل را در مقطع کنونی ضروری برشمرد.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با وجود این که در قانون بودجه و قوانین بالادستی و همچنین قانون هدفمند کردن یارانه‌ها توجه به تولید داخل تاکید شده است اما حمایت‌های چندانی از بخش تولید صورت نمی‌گیرد.

وی با یادآوری این که حتی درصدی از اعتبارات صندوق توسعه برای بخش تولید در نظر گرفته شده است افزود: بسیاری از صنایع ما با 20 تا 30 درصد ظرفیت خود به دلیل فقدان اعتبارات و کمبود سرمایه در گردش فعال هستند که این مساله مورد قبول نمایندگان ملت نیست./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار