شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(165)

خسروی سهل‌آبادی: استیضاح حاجی بابایی به نظام آموزشی کشور ضربه می‌زند

سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اقدامات انجام شده برای استیضاح حمیدرضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش از سوی مجلس یادآور شد: به طور حتم این اقدام به نظام آموزشی کشور ضربه می زند.
جمعه 12 آبان 1391 ساعت 17:59
خسروی سهل‌آبادی: استیضاح حاجی بابایی به نظام آموزشی کشور ضربه می‌زند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اقدامات انجام شده برای استیضاح حمیدرضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش از سوی مجلس یادآور شد: به طور حتم این اقدام به نظام آموزشی کشور ضربه می زند. http://cdn.icana.ir/d/019/21725.jpg خسروی,سهل‌آبادی:,استیضاح,حاجی,بابایی,به,نظام,آموزشی,کشور,ضربه,می‌زند Icana

ابوالقاسم خسروی سهل آبادی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی با بیان اینکه وزارت آموزش و پرورش در سال جاری برای بهبود وضعیت آموزش کشور اقدامات زیادی انجام داده است گفت: بعد از 33 سال با تلاش این وزارتخانه سند تحول بنیادین، تدوین و اجرایی شده است.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اجرای نظام 3ـ3ـ6، ایجاد دانشگاه های فرهنگیان، نگاه به آموزش های فنی و حرفه ای، احیای فرهنگ قرآنی و هویت اسلامی از محورهای سند تحول بوده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره اقدامات انجام شده برای استیضاح حمیدرضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش، یادآور شد: به طور حتم این اقدام به نظام آموزشی کشور ضربه می زند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار