انتخابات ریاست جمهوری
1391/08/13 12:18:58
سرویس اقتصادی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(170)

تاجگردون: ضوابط اقتصاد مقاومتی در بودجه 92 رعایت شود

نایب رئیس کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به این که زمان زیادی برای دولت درخصوص ارائه لایحه بودجه ۹۲ باقی نمانده است گفت: مجلس و اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات همواره از دولت می‌خواهند که در ارائه به موقع لایحه بودجه توجه داشته و آن را جهت بررسی‌های کارشناسی و در موعد قانونی به مجلس ارائه کند.
تاجگردون: ضوابط اقتصاد مقاومتی در بودجه 92 رعایت شود نایب رئیس کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به این که زمان زیادی برای دولت درخصوص ارائه لایحه بودجه 92 باقی نمانده است گفت: مجلس و اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات همواره از دولت می‌خواهند که در ارائه به موقع لایحه بودجه توجه داشته و آن را جهت بررسی‌های کارشناسی و در موعد قانونی به مجلس ارائه کند. https://cdn.icana.ir/d/019/25787.jpg تاجگردون:,ضوابط,اقتصاد,مقاومتی,در,بودجه,92,رعایت,شود Icana

غلامرضا تاجگردون از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی افزود: متاسفانه در حال حاضر نشانه‌هایی از ارائه بودجه سال 92 کل کشور از طرف دولت دیده نمی‌شود که این روند نیازمند بررسی است.

نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به این که مقام معظم رهبری تاکیداتی بر اقتصاد مقاومتی داشته‌اند بنابراین از دولت درخواست می‌شود تا ضوابط و معیارهای اقتصاد مقاومتی را در لایحه بودجه 92 مدنظر داشته باشد.

نایب رئیس کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس در پایان یادآور شد: با توجه به تحریم‌های تحمیل شده از سوی کشورهای غربی علیه کشورمان به طور قطع این تحریم‌ها در سال آینده نیز ادامه خواهد داشت که بهتر است لایحه بودجه 92 با کمترین اتکا به فروش نفت و درآمدهای نفتی بوده تا بتوانیم در مقابل تحریم‌ها ایستادگی بیشتری داشته باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet