هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(168)

شریعتی: مردم و مجلس ازوضعیت کنترل بازار ناراضی‌اند

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس مدیریت بازار تا به امروز را امیدوارکننده ارزیابی نکرد و گفت: مردم و مجلس ازوضعیت کنترل بازار ناراضی‌اند.
شنبه 13 آبان 1391 ساعت 10:03
شریعتی: مردم و مجلس ازوضعیت کنترل بازار ناراضی‌اند عضو کمیسیون کشاورزی مجلس مدیریت بازار تا به امروز را امیدوارکننده ارزیابی نکرد و گفت: مردم و مجلس ازوضعیت کنترل بازار ناراضی‌اند. http://cdn.icana.ir/d/019/28470.jpg شریعتی:,مردم,و,مجلس,ازوضعیت,کنترل,بازار,ناراضی‌اند Icana

محمد باقر شریعتی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی بابیان این که کنترل بازار به عهده دولت بوده و است تصریح کرد: وزارت صنعت که متولی اصلی مدیریت بازار است باید با اتخاذ تدابیر ویژه در شرایط خاص کنترل بازار را به دست بگیرد.

نماینده مردم بهبهان در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر قرار باشد قیمت‌ها به همین شکل تلاطمی باشد لازم است وزارتخانه‌های مربوط تدابیر ویژه بیندیشند تا به امروز درخصوص وضعیت کنترل بازار نه مردم و نه مجلس از وضعیت کنونی راضی نبودند که البته در این خصوص مجلس تذکرات لازم را به دولت داده است.

شریعتی باتاکید بر این که مجلس تلاش داشته باابزارهای نظارتی خود دولت را مجاب به کنترل بازارکند یادآور شد: البته می‌توان امیدوار بود چرا که طی دو هفته اخیر گام‌هایی در جهت ثبات بازار برداشته شده که می‌توان بازار را رو به آرامش ارزیابی کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000