هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(175)

قربانی: مسئولین بامروری بر کارنامه خود بی‌تدبیری‌ها رابه حداقل برسانند

سرویس اقتصادی
رئیس سابق هیات عامل صندوق توسعه ملی درباره لازمه‌های اقتصاد مقاومتی و نابسامانی‌های اخیر اقتصاد گفت: همه مسئولین باید یک باردیگر کارنامه خود را ورق بزنند و بی‌تدبیری‌ها رابه حداقل برسانند.
شنبه 13 آبان 1391 ساعت 13:03
قربانی: مسئولین بامروری بر کارنامه خود بی‌تدبیری‌ها رابه حداقل برسانند رئیس سابق هیات عامل صندوق توسعه ملی درباره لازمه‌های اقتصاد مقاومتی و نابسامانی‌های اخیر اقتصاد گفت: همه مسئولین باید یک باردیگر کارنامه خود را ورق بزنند و بی‌تدبیری‌ها رابه حداقل برسانند. http://cdn.icana.ir/d/019/14482.jpg قربانی:,مسئولین,بامروری,بر,کارنامه,خود,بی‌تدبیری‌ها,رابه,حداقل,برسانند Icana

رحیم قربانی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی از همه اقشار جامعه و همه قوا خواست تا در راستای اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی و سرمایه ایرانی گام بردارند.

رئیس سابق هیات عامل صندوق توسعه ملی در ادامه به مشکلات پیش روی صنایع اشاره کرد و با ذکر مثالی توضیح داد: در حال حاضر 350 هزار تن کاغذ وارد کشور می‌شود این در حالی است که مواد اولیه 350 هزار تن کاغذ وارداتی را در خوزستان داریم.

استاندار سابق آذربایجان غربی در ادامه اظهار داشت: برای فرآوری مواد اولیه تولید 350هزار تن کاغذ تنها 500 میلیون دلار ارز لازم است اما متاسفانه در این راستا اقدامی صورت نمی‌گیرد و سالانه بیش از یک میلیون تن مواد اولیه تولید کاغذ سوزانده می‌شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000