روز مجلس
1391/08/13 13:23:29
سرویس فرهنگی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(177)

محمدی:جام حذفی باید برگزار شود

رئیس اتحادیه فوتبال باشگاه‌داران ایران با اشاره به اینکه تاکنون لیگ فوتبال با برنامه جلو رفته است، اظهار داشت: لیگ حذفی باید برگزار شود و ۵ هفته برگزار مسابقات حذفی کاملا پیش‌بینی شده است.
محمدی:جام حذفی باید برگزار شود رئیس اتحادیه فوتبال باشگاه‌داران ایران با اشاره به اینکه تاکنون لیگ فوتبال با برنامه جلو رفته است، اظهار داشت: لیگ حذفی باید برگزار شود و 5 هفته برگزار مسابقات حذفی کاملا پیش‌بینی شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/19751.jpg محمدی:جام,حذفی,باید,برگزار,شود Icana

سردار عزیزالله محمدی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی با بیان اینکه باشگاه‌های ایران به معیارهای AFCتقریباً نزدیک شده‌اند، گفت: وجود مشکلاتی چون فراهم نبودن امکانات در استادیوم‌ها موجب بروز مشکلاتی برای باشگاه‌ها و دور شدن از معیارهای AFCشده است.

وی با بیان اینکه تاکنون لیگ فوتبال با برنامه جلو رفته است، اظهار داشت: ممکن است برنامه‌ها کمی تغییر کرده باشد اما از اصل خود دور نشده است.

محمدی ادامه داد: براساس برنامه‌ای که در سازمان لیگ برتر تهیه شد، بایستی در هفته چهاردهم لیگ برتر به اتمام می‌رسید که خوشبختانه توانستیم تمام برنامه‌ها را با موفقیت به اتمام برسانیم.

رئیس اتحادیه فوتبال باشگاه‌داران ایران با تاکید بر اینکه اگر تمام برنامه‌های پیش‌بینی شده براساس زمانبندی جلو برود، نوزدهم تا بیستم اردیبهشت لیگ برتر به اتمام خواهد رسید، تصریح کرد: بعد از اتمام بازی‌های لیگ برتر تیم ملی می‌تواند بدون هیچ دغدغه‌ای بازی‌های خود را انجام دهد و جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet