خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1391/08/13 13:29:42
سرویس استان ها
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(178)

دهقانی: 5 هزار واحد مسکونی به زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی تحویل داده می‌شود

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: ۵ هزار واحد مسکونی تا پایان ماه جاری به زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی تحویل داده می‌شود.
دهقانی: 5 هزار واحد مسکونی به زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی تحویل داده می‌شود عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: 5 هزار واحد مسکونی تا پایان ماه جاری به زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی تحویل داده می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/22725.jpg دهقانی:,5,هزار,واحد,مسکونی,به,زلزله‌زدگان,آذربایجان,شرقی,تحویل,داده,می‌شود Icana

الله‌وردی دهقانی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی با اشاره به زلزله دو ماه پیش در شهرستان ورزقان اظهار داشت: خسارت ناشی از این زلزله بسیار بالا بوده است و این در حالی است که ساخت و ساز خانه‌های زلزله‌زدگان مهمترین بحث در استان آذربایجان‌شرقی به حساب می‌آید و به صورت جدی توسط تمام مسئولان استانی در حال پیگیری است.

نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی  ادامه داد: تعداد 11 هزار واحد مسکونی در مناطق زلزله‌زده استان آذربایجان‌شرقی به منظور اسکان زلزله‌زدگان کلید خورد که 5 هزار واحد آن تا پایان ماه جاری به این افراد داده خواهد شد.

 وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در ارتباط با زلزله ورزقان تاکید کرد: براساس فرموده معظم‌له این زلزله را باید به فرصتی برای توسعه شهرستان ورزقان تبدیل کرد.

دهقانی تصریح کرد: مجلس دائماً در حال پیگیری روند ساخت و ساز، بازسازی و اسکان موقت زلزله‌زدگان بوده و این در حالی است که رئیس جمهور 2 روز گذشته با بازدید از این مناطق در جریان کامل روند ساخت و ساز واحدهای مسکونی برای زلزله‌زدگان قرار گرفت.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس افزود: تمامی زلزله‌زدگان در فصل سرما در خانه‌های دائمی یا خانه‌های پیش‌ساخته (موقت) اسکان داده می‌شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet