هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(179)

پاک آیین: ارتقای سواد رسانه ای مردم هدف اصلی نمایشگاه مطبوعات است

سرویس فرهنگی
معاون مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها نسبت به سال گذشته با افزایش حضور مردمی مواجه شده است تصریح کرد: آنچه در نمایشگاه هدف گذاری شده ارتقای سواد رسانه ای مردم است.
شنبه 13 آبان 1391 ساعت 14:03
پاک آیین: ارتقای سواد رسانه ای مردم هدف اصلی نمایشگاه مطبوعات است معاون مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها نسبت به سال گذشته با افزایش حضور مردمی مواجه شده است تصریح کرد: آنچه در نمایشگاه هدف گذاری شده ارتقای سواد رسانه ای مردم است. http://cdn.icana.ir/d/019/28487.jpg پاک,آیین:,ارتقای,سواد,رسانه,ای,مردم,هدف,اصلی,نمایشگاه,مطبوعات,است Icana

پدرام پاک آیین از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی با بیان اینکه نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها 30 درصد افزایش بازدیدکننده نسبت به سال گذشته داشته است یادآور شد: علاوه بر این حدود 40 درصد بر تعداد رسانه های شرکت کننده در این نمایشگاه افزوده شده است.

وی افزود: نمایشگاه مطبوعات امسال تدارکات ویژه ای در نظر گرفت تا همه طیف های مردم سهم خود را از نمایشگاه دریافت کنند که موزه مطبوعات، غرفه عکاسی شهروندی، سرای روزنامه نگاران و ... در این راستا فعال شدند.

معاون مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تأکید بر اینکه نمایشگاه مطبوعات یک ضیافت رسانه ای است تصریح کرد: آنچه در نمایشگاه هدف گذاری شده ارتقای سواد رسانه ای مردم و روزآمد شدن خبرنگاران، نخبگان و دست اندرکاران رسانه ای است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000