روز مجلس
1391/08/13 14:30:37
سرویس اقتصادی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(180)

دولت با تاخیر در ارائه بودجه فرصت کارکارشناسی را از مجلس می گیرد

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر این که دولت با تاخیر در ارائه بودجه فرصت کار کارشناسی را از مجلس می گیرد، افزود: زمانی که دولت در ارائه بودجه تاخیر دارد ، مجلس به نوعی از کار خود باز می ماند و در نتیجه بودجه غیر واقعی بسته می شود و این به صلاح کشور نیست.
دولت با تاخیر در ارائه بودجه فرصت کارکارشناسی را از مجلس می گیرد رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر این که دولت با تاخیر در ارائه بودجه فرصت کار کارشناسی را از مجلس می گیرد، افزود: زمانی که دولت در ارائه بودجه تاخیر دارد ، مجلس به نوعی از کار خود باز می ماند و در نتیجه بودجه غیر واقعی بسته می شود و این به صلاح کشور نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/26317.jpg دولت,با,تاخیر,در,ارائه,بودجه,فرصت,کارکارشناسی,را,از,مجلس,می,گیرد Icana

ارسلان فتحی پور از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی گفت:متاسفانه تاخیر درارائه لایحه بودجه فرصت کار کارشناسی را از مجلس می گیرد و قوه مقننه به دلیل بی توجهی دولت به لزوم ارائه به موقع بودجه هر ساله باید با سرعت  و فشار زیادی بودجه را به تصویب برساند.

نماینده مردم کلیبر در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:ارائه بودجه سنواتی کشور در زمان مقرر باعث می شود تا مجلس بتواند در زمان تخصصی به کار کارشناسی بر روی بودجه بپردازد.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین تاکید کرد:زمانی که دولت در ارائه بودجه تاخیر دارد ، مجلس به نوعی از کار خود باز می ماند و در نتیجه بودجه غیر واقعی بسته می شود و این به صلاح کشور نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet