شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(181)

سبحانی نیا: امضاهای طرح سوال از رییس جمهور حد نصاب دارد

سرویس سیاسی
عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که تصمیم نهایی در مورد طرح سوال از رییس فردا در جلسه علنی مجلس اتخاذ می شود، افزود: تا این لحظه طرح سوال از رییس جمهور به قوت خود باقی است و امضاهای این طرح دارای حد نصاب برای پیگیری از جانب هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی است.
شنبه 13 آبان 1391 ساعت 16:02
سبحانی نیا: امضاهای طرح سوال از رییس جمهور حد نصاب دارد عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که تصمیم نهایی در مورد طرح سوال از رییس فردا در جلسه علنی مجلس اتخاذ می شود، افزود: تا این لحظه طرح سوال از رییس جمهور به قوت خود باقی است و امضاهای این طرح دارای حد نصاب برای پیگیری از جانب هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی است. http://cdn.icana.ir/d/019/28495.jpg سبحانی,نیا:,امضاهای,طرح,سوال,از,رییس,جمهور,حد,نصاب,دارد Icana

حسین سبحانی نیا از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی گفت:تصمیم نهایی در مورد طرح سوال از رییس جمهور فردا در جلسه علنی مجلس اتخاذ می شود.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:نمایندگان مجلس تا فردا فرصت دارند تا امضایی به طرح سوال از رییس جمهور اضافه کرده و یا آن را پس بگیرند اما بعد از جلسه علنی فردا و اتخاذ تصمیم نهایی این امکان دیگر وجود ندارد.

عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی هم چنین تاکید کرد:تا این لحظه طرح سوال از رییس جمهور به قوت خود باقی است و امضاهای این طرح دارای حد نصاب برای پیگیری از جانب هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000