هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
لاریجانی در پاسخ به تذکر کامران:

بودجه جاری و عمرانی مجلس 130 میلیارد تومان است

سرویس صحن
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر آیین نامه ای حسن کامران گفت: در حال حاضر بودجه جاری مجلس 130 میلیارد تومان است که پیش از این از زبان آقای کامران 745 میلیارد تومان عنوان شده بود که این مسئله صحیح نیست.
یکشنبه 14 آبان 1391 ساعت 08:51
بودجه جاری و عمرانی مجلس 130 میلیارد تومان است رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر آیین نامه ای حسن کامران گفت: در حال حاضر بودجه جاری مجلس 130 میلیارد تومان است که پیش از این از زبان آقای کامران 745 میلیارد تومان عنوان شده بود که این مسئله صحیح نیست. http://cdn.icana.ir/d/019/20341.jpg بودجه,جاری,و,عمرانی,مجلس,130,میلیارد,تومان,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در نشست علنی امروز (یکشنبه 14 آبان) مجلس شورای اسلامی حسن کامران در تذکر آیین نامه ای و بر اساس ماده 79 آیین نامه داخلی مجلس گفت: براساس ماده 79 آیین نامه داخلی مجلس هر کدام از نمایندگان می توانند از خودشان دفاع کرده و باید زمانی به آنها اختصاص یابد که بنده با محاسباتی که انجام داده ام بودجه جاری مجلس حدود 745 میلیارد تومان برآورد شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: براساس محاسبات مجموع بودجه جاری مجلس همراه با مرکز پژوهش ها و دیوان محاسبات به 745 میلیارد تومان می رسد.

دکتر لاریجانی که ریاست جلسه را برعهده داشت در پاسخ به تذکر آیین نامه ای حسن کامران یادآور شد: بودجه مرکز پژوهش ها و دیوان محاسبات ارتباطی به مجموعه مجلس ندارد که باید در برآوردها و محاسبات دقت شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: در حال حاضر بودجه جاری مجلس 130 میلیارد تومان است که اگر برای کسی شک و شبهه ای در این زمینه وجود دارد می تواند به هیأت نظارت مراجعه کرده و هیأت نظارت هم می تواند در این زمینه تحقیق کند.

رئیس قوه مقننه یادآور شد: بنده به عنوان رئیس مجلس موظفم تا از حیثیت نمایندگان و مجلس دفاع کرده و از طرح مباحث خلاف و بی مورد جلوگیری کنم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000