روز مجلس
1391/08/14 08:51:00
سرویس صحن
لاریجانی در پاسخ به تذکر کامران:

بودجه جاری و عمرانی مجلس 130 میلیارد تومان است

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر آیین نامه ای حسن کامران گفت: در حال حاضر بودجه جاری مجلس ۱۳۰ میلیارد تومان است که پیش از این از زبان آقای کامران ۷۴۵ میلیارد تومان عنوان شده بود که این مسئله صحیح نیست.
بودجه جاری و عمرانی مجلس 130 میلیارد تومان است رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر آیین نامه ای حسن کامران گفت: در حال حاضر بودجه جاری مجلس 130 میلیارد تومان است که پیش از این از زبان آقای کامران 745 میلیارد تومان عنوان شده بود که این مسئله صحیح نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/20341.jpg بودجه,جاری,و,عمرانی,مجلس,130,میلیارد,تومان,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در نشست علنی امروز (یکشنبه 14 آبان) مجلس شورای اسلامی حسن کامران در تذکر آیین نامه ای و بر اساس ماده 79 آیین نامه داخلی مجلس گفت: براساس ماده 79 آیین نامه داخلی مجلس هر کدام از نمایندگان می توانند از خودشان دفاع کرده و باید زمانی به آنها اختصاص یابد که بنده با محاسباتی که انجام داده ام بودجه جاری مجلس حدود 745 میلیارد تومان برآورد شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: براساس محاسبات مجموع بودجه جاری مجلس همراه با مرکز پژوهش ها و دیوان محاسبات به 745 میلیارد تومان می رسد.

دکتر لاریجانی که ریاست جلسه را برعهده داشت در پاسخ به تذکر آیین نامه ای حسن کامران یادآور شد: بودجه مرکز پژوهش ها و دیوان محاسبات ارتباطی به مجموعه مجلس ندارد که باید در برآوردها و محاسبات دقت شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: در حال حاضر بودجه جاری مجلس 130 میلیارد تومان است که اگر برای کسی شک و شبهه ای در این زمینه وجود دارد می تواند به هیأت نظارت مراجعه کرده و هیأت نظارت هم می تواند در این زمینه تحقیق کند.

رئیس قوه مقننه یادآور شد: بنده به عنوان رئیس مجلس موظفم تا از حیثیت نمایندگان و مجلس دفاع کرده و از طرح مباحث خلاف و بی مورد جلوگیری کنم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet