هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حداد عادل با یادآوری افزایش ساخت فیلم‌های ضد ایرانی:

سینماگر ایرانی به وظیفه ملی خود عمل کند

سرویس فرهنگی
حداد عادل با بیان اینکه سینمای ایرانی در تقابل با سینمای هالیوود موفق نبوده است، گفت: با توجه به افزایش روایت‌های هالیوودی از تاریخ ایران وقت آن است که سینماگر ایرانی نیز به وظیفه ملی خود عمل کند.
یکشنبه 14 آبان 1391 ساعت 09:29
سینماگر ایرانی به وظیفه ملی خود عمل کند حداد عادل با بیان اینکه سینمای ایرانی در تقابل با سینمای هالیوود موفق نبوده است، گفت: با توجه به افزایش روایت‌های هالیوودی از تاریخ ایران وقت آن است که سینماگر ایرانی نیز به وظیفه ملی خود عمل کند. http://cdn.icana.ir/d/019/603.jpg سینماگر,ایرانی,به,وظیفه,ملی,خود,عمل,کند Icana

حداد عادل در گفت‌و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری ساخت فیلم توهین آمیز به پیامبر(ص) و هم‌چنین اکران آرگو(سفینه)، گفت: دشمنی آمریکا با ایران کاملا معلوم است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه آمریکا امتحان خود را در60 سال گذشته نسبت به ایران و همه دنیا پس داده است، افزود: آمریکا در هرجایی که پا گذاشته خود را صاحب یک کارنامه منفی کرده است و کمتر کشور و ملتی است که از آمریکا راضی باشد.

سینماگر ایرانی به وظیفه ملی خود عمل کند

وی با اعتقاد بر اینکه هالیوود سرعت ساخت و انتشار فیلم‌های ضد ایرانی را بیشتر کرده است، ادامه داد: در این شرایط سینماگران ما نیز باید با درک درست ازعملکرد آمریکا در جهان و ایران به وظیفه ملی خود در عرصه هنر سینما عمل کنند و پاسخ مناسبی به روایت‌های هالیوودی غلط داشته باشند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نهم، با بیان اینکه سینمای ایران در تقابل با سینمای هالیوود موفق نبوده است، توضیح داد:یک دلیل این است که امکانات ما به اندازه آنها نیست، درعین حال انتظار ما از سینماگران خودمان این است که بیشتر و بهترعمل کنند.

درادامه تولید فیلم‌های موهن "معصومیت مسلمانان" و" آرگو" ضد شخصیت والای حضرت رسول اکرم (ص) و دین مقدس اسلام، اخیرا فیلمی به نام "عبده موته" درمصر به نمایش درآمده که با اعتراض گسترده مسلمانان روبرو شده است.دراین فیلم به ساحت مقدس ائمه اطهار(ع) و بویژه حضرت فاطمه زهرا(س) اهانت شده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000