روز مجلس
1391/08/14 10:59:01
سرویس اقتصادی
پور ابراهیمی به دنبال کاهش درآمدهای بودجه 91پیشنهاد کرد:

تهاتر پروژه های عمرانی با دارایی های دولت در بودجه سال آینده

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر این که باید دربودجه ۹۲ درآمدهای جدیدی غیر از نفت تعریف کنیم گفت: اجرای پروژه های عمرانی را با تهاتر دارایی های دولت می توان به بخش خصوصی سپرد.
تهاتر پروژه های عمرانی با دارایی های دولت در بودجه سال آینده نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر این که باید دربودجه 92 درآمدهای جدیدی غیر از نفت تعریف کنیم گفت: اجرای پروژه های عمرانی را با تهاتر دارایی های دولت می توان به بخش خصوصی سپرد. https://cdn.icana.ir/d/019/22268.jpg تهاتر,پروژه,های,عمرانی,با,دارایی,های,دولت,در,بودجه,سال,آینده Icana

محمد رضا پورابراهیمی داورانی درگفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، اظهارداشت: با توجه به کاهش درآمدهای ارزی درآمدهای ارزی درسال جاری قطعا برای سال 92 باید درآمدهای جدیدی غیر از درآمدهای حاصل از فروش نفت و گاز تعریف کنیم.

نماینده مردم کرمان و راور درمجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که بودجه باید بر مبنای واقعیت ها بسته شودافزود:برای فروش نفت و تحقق درآمدهای نفتی دربودجه سال آینده باید از کمک بخش خصوصی استفاده کنیم وبا تفاهم وزارت نفت و اتاق بازرگانی بخشی از دغدغه های ناشی از وصول درآمدهای ارزی را مرتفع کنیم.

وی با تاکید برتقویت صادرات غیرنفتی و با اشاره به افزایش قیمت دلارگفت: با افزایش قیمت دلارمزیت‌هایی درصادرات غیرنفتی ایجادشدبه نحوی که طی چند ماه گذشته شاهدافزایش شدیدی در حجم صادرات غیر نفتی کشور بودیم.

پورابراهیمی افزود: درآمدهای ناشی ازصادرات غیرنفتی ضمن توازن بخشیدن به درآمدهای ارزی منبع خاصی برای کمک به تولید ملی خواهد بود و بخشی از کسری درآمدهای ارزی را پوشش می دهد.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر تکیه وزارتخانه ها بر درآمدهایی با رویکرد دانش بنیان اظهارداشت:باید به سمت تولید ثروت از علم برویم.

نماینده مردم کرمان و راور درمجلس اظهارداشت: اجرای پروژه های عمرانی را با تهاتر دارایی های قابل واگذاری دولت می توان به بخش خصوصی سپرد.

وی افزود: اگربخش خصوصی دربودجه 92 ازدولت دارایی بگیرد و پروژه عمرانی تحویل دهدهم تصدی گری دولت کاهش می یابد وهم پروژه های عمرانی اجرا می شود.

نایب رییس  کمیسیون اقتصادی مجلس اظهارداشت: دولت درمشارکت بخش خصوصی و اجرای سیاست های کلی اصل 44به صورت شکلی و نه عملی واردشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet