روز مجلس
1391/08/14 11:27:47
سرویس اجتماعی
این هفته انجام می‌گیرد؛

رئیس سازمان بازرسی کل کشور مهمان کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس

کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با دعوت از رئیس سازمان بازرسی کل کشور، گزارشی از عملکرد این سازمان را مورد بررسی قرار می‌دهد.
رئیس سازمان بازرسی کل کشور مهمان کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با دعوت از رئیس سازمان بازرسی کل کشور، گزارشی از عملکرد این سازمان را مورد بررسی قرار می‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/10583.jpg رئیس,سازمان,بازرسی,کل,کشور,مهمان,کمیسیون,آموزش,و,تحقیقات,مجلس Icana

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، در جلسه روز یکشنبه (14آبان) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ضمن تبادل اخبار و گزارش گروه اعزامی اعضای کمیسیون به شهرستان بروجن، قرار است رئیس سازمان بازرسی کل کشور وهمچنین رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، گزارشی از عملکرد و فعالیت‌های این سازمان را به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارائه کنند.

بر اساس این گزارش، روز سه شنبه (16 آبان) در نوبت صبح جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس قرار است نشستی با حضور هیئت رئیسه این کمیسیون با روسای کارگروه‌ها برگزار شود.

در نوبت ظهر جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس علاوه بر جلسه هئیت رئیسه و تبادل اخبار ،قرار است طرح اصلاح قوانین، نحوه معرفی، انتخاب و فعالیت ناظرین و ساماندهی امور نظارتی مجلس شورای اسلامی، همچنین طرح احتساب سابقه تدریس معلمان حق التدریس استخدامی در آموزش و پرورش و طرح دهیاری بررسی شود./

پایان پیام     

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet