روز مجلس
1391/08/14 12:04:26
سرویس صحن
قاضی‌پور در اخطار قانون اساسی:

استثنایی در استعفای مسئولان برای نامزدشدن در انتخابات ریاست جمهوری نباشد

عضو کمیسیون صنایع و معادن درباره استعفای مسئولان کشور برای نامزدشدن شرایط کاندیداهای انتخابات سال آینده ریاست جمهوری تصریح کرد: استعفای مسئولان کشور برای کاندیدا شدن در انتخابات ریاست جمهوری نسبت به برخی مسئولان دیگر غیرعادلانه است.
استثنایی در استعفای مسئولان برای نامزدشدن در انتخابات ریاست جمهوری نباشد عضو کمیسیون صنایع و معادن درباره استعفای مسئولان کشور برای نامزدشدن شرایط کاندیداهای انتخابات سال آینده ریاست جمهوری تصریح کرد: استعفای مسئولان کشور برای کاندیدا شدن در انتخابات ریاست جمهوری نسبت به برخی مسئولان دیگر غیرعادلانه است. https://cdn.icana.ir/d/019/23289.jpg استثنایی,در,استعفای,مسئولان,برای,نامزدشدن,در,انتخابات,ریاست,جمهوری,نباشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی‌پور در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه 14 آبان) مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی با استناد به اصل سوم بند نهم گفت: بین این که در انتخابات ریاست جمهوری افرادی مانند رئیس جمهور، دبیر شورای امنیت ملی استعفا ندهند و افراد دیگر 6 ماه قبل از آغاز انتخابات از شغل خود استعفا دهند عدالتی وجود ندارد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان این که آیا سزاوار است مسئولان کشور که کاندیدای احتمالی هستند از مقام خود استعفا دهند؟ افزود: در مقابل این کار چرا باید رقیب بر سر قدرت بماند و رقبا خارج از گود بمانند و این ظلم فاحشی برای رقبای انتخاباتی در فضای انتخابات است.

سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد در پاسخ به این اخطار گفت: وقتی بحث فوریت وجود دارد اخطارها مورد بحث قرار نمی‌گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet