انتخابات ریاست جمهوری
1391/08/15 10:27:53
سرویس فرهنگی
گروسی:

توسعه ورزش کشور با افزایش شبکه‌های ورزشی امکان پذیر است

عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه با استفاده از نظرات کارشناسان می‌توانیم شاخص ورزشی کشور را افزایش دهیم ، گفت: توسعه ورزش کشور با افزایش شبکه‌های ورزشی امکان پذیر است.
توسعه ورزش کشور با افزایش شبکه‌های ورزشی امکان پذیر است عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه با استفاده از نظرات کارشناسان می‌توانیم شاخص ورزشی کشور را افزایش دهیم ، گفت: توسعه ورزش کشور با افزایش شبکه‌های ورزشی امکان پذیر است. https://cdn.icana.ir/d/019/25460.jpg توسعه,ورزش,کشور,با,افزایش,شبکه‌های,ورزشی,امکان,پذیر,است Icana

حسین گروسی در گفت‌و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، افزود: مدیران شبکه‌های ورزشی در رسانه‌ ملی باید با برگزاری نشست های کارشناسی با صاحب نظران و متخصصان ورزش راهکارهای اجرایی برای ایجاد تحول اساسی در ورزش ارائه دهند.

نماینده مردم شهریار وملارد در مجلس شورای اسلامی ، تصریح کرد: توسعه شبکه‌های  ورزش به معنای به کارگیری موثر و کارآمد تمام ظرفیت‌های ورزشی برمبنای یک نظام  مدیریتی استراتژیک پذیرفته شده است که از طریق  گفتمان ورزشی، برنامه ریزی استراتژیک و استفاده از کارشناسان ورزشی، صورت می‌گیرد.

 گروسی ادامه داد: نه تنها بخش مستند، بلکه همه ساختارهای دیگر رسانه‌یی هم در سیما و هم در صدا، اگر به درستی و با شناخت نیازها و مطالبات، توقع و انتظارات مردم ساخته شود، به نظر من  مخاطبان بسیار بالایی خواهد داشت.

وی تصریح کرد  :افزایش تعداد شبکه های ورزشی  در ایران که در سال‌های اخیر شتاب بیشتری یافته، اتفاق مبارکی است که اگر با تنوع برنامه سازی همراه باشد، می تواند شبکه های ماهواره ای فارسی زبان را به گوشه رینگ بکشاند.

 عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس، یاد آور شد: قهرمانان رشته‌های مختلف ورزش، الگویی برای ورزشکاران آن رشته هستند، بنابراین مسئولان هیئتهای ورزشی باید با رفع مشکلات و موانع قهرمانان ورزشی انگیزه ورزشکاران را بالا ببرند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet