هدر اصلی
1391/08/14 18:00:23
سرویس اقتصادی
در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن بررسی شد:

اصلاح موادی از قانون معادن کشور

کمیسیون صنایع و معادن مجلس امروز یکشنبه ۱۴ آبان تشکیل جلسه داد که در مهمترین بخش ها موادی از قانون معادن کشور مورد بازنگری و اصلاح قرار گرفت.
اصلاح موادی از قانون معادن کشور کمیسیون صنایع و معادن مجلس امروز یکشنبه 14 آبان تشکیل جلسه داد که در مهمترین بخش ها موادی از قانون معادن کشور مورد بازنگری و اصلاح قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/13405.jpg اصلاح,موادی,از,قانون,معادن,کشور Icana

سید هادی حسینی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، افزود: در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن، ادامه بررسی موادی از لایحه جامع خاک مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، ادامه داد: در یکی دیگر از بخش های جلسه امروز کمیسیون، قانون جامع معادن نیز مورد بررسی قرار گرفت که بر این اساس و به دلیل اینکه همواره اختلافاتی میان معدن و منابع طبیعی و محیط زیست از لحاظ معادن طبیعی و زیست محیطی وجود دارد، مشکلات تا حدودی مرتفع و مقرر شد تا برداشت از معادن طبیعی با هماهنگی سازمان منابع انجام شود.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی، تأکید کرد: یکی دیگر از مباحث مورد بررسی در جلسه امروز کمیسیون، نحوه بهره برداری از معادن دریایی کشور و جلوگیری از تخریب زیست محیطی اینگونه معادن بود که تمهیداتی نیز برای آن اندیشیده شد.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet