انتخابات ریاست جمهوری
1391/08/14 18:06:21
سرویس اقتصادی
جلسه نمیه محرمانه کمیسیون اقتصادی با بهمنی؛

بهمنی به ابهامات ارزی نمایندگان شفاف پاسخ داد

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس از نشست این کمیسیون با رئیس کل بانک مرکزی خبر داد و گفت: در نشست امروز به ابهاماتی که برای نمایندگان وجود داشت به طور شفاف و بی‌پرده پاسخ داده شد.
بهمنی به ابهامات ارزی نمایندگان شفاف پاسخ داد عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس از نشست این کمیسیون با رئیس کل بانک مرکزی خبر داد و گفت: در نشست امروز به ابهاماتی که برای نمایندگان وجود داشت به طور شفاف و بی‌پرده پاسخ داده شد. https://cdn.icana.ir/d/019/10656.jpg بهمنی,به,ابهامات,ارزی,نمایندگان,شفاف,پاسخ,داد Icana

ابراهیم نکو در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت درباره نشست امروز کمیسیون اقتصادی گفت:  نشست امروز دو دستور کار مهم داشت که در بخش نخست آن بررسی تقاضای تحقیق و تفحص آقای یونس اسدی نماینده مردم مشکین‌شهر نسبت به عملکرد بانک تجارتبا حضور مسئولان این بانک برگزار شد و در بخش دوم آن بررسی تقاضای تعدادی از نمایندگان مجلس مبنی بر تحقیق و تفحص عملکرد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با حضور بهمنی رئیس کل بانک مرکزی بررسی شد.

نماینده مردم نکو و بهارستان در مجلس شورای اسلامی افزود: اسدی از توضیحات مسئولان بانک تجارت قانع نشد و قرار شد فردا در نشستی مجدد موضوع تحقیق و تفحص از این بانک مطرح شود.

وی با بیان اینکه در بخش دوم نشست امروز کمیسیون اقتصادی، محمود بهمنی رئیس کل بانک مرکزی با حضورش به سئوالات جدی نمایندگان پاسخ‌های روشن و صریحی داد، ادادمه داد: ابهاماتی که برای نمایندگان وجود داشت به طور شفاف و بی‌پرده پاسخ داده شد.

نکو با یادآوری اینکه این مسائل باید زودتر به اطلاع نمایندگان ملت از طریق بانک مرکزی می‌رسید، گفت: بهمنی با محوریت ارز توضیحاتی را به نمایندگان ارائه داد که بیانگر بهبود و اوضاع به‌سامان بازار ارز داشت که موجب رضایتمندی مردم را فراهم خواهد کرد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس یادآور شد: جرئیات نشست امروز کمیسیون باید پس از اینکه نتایج عملکرد بانک مرکزی قابل لمس بود رسانه‌ای شود و امیدواریم این بازار رو به بهبودی حرکت کند./

پایان پایان

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet