انتخابات ریاست جمهوری
1391/08/15 09:16:34
سرویس فرهنگی
سالک تأکید کرد:

نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها فرصتی برای همگرایی رسانه‌ها

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس، درباره چگونگی برگزاری نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها،گفت: با برپایی نمایشگاه مطبوعات فرصتی ایجاد شد تا رسانه‌های متفاوت از نزدیک با یکدیگر تعامل و همکاری داشته باشند که این اتفاق خوبی است.
نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها فرصتی برای همگرایی رسانه‌ها نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس، درباره چگونگی برگزاری نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها،گفت: با برپایی نمایشگاه مطبوعات فرصتی ایجاد شد تا رسانه‌های متفاوت از نزدیک با یکدیگر تعامل و همکاری داشته باشند که این اتفاق خوبی است. https://cdn.icana.ir/d/019/28094.jpg نمایشگاه,مطبوعات,و,خبرگزاری‌ها,فرصتی,برای,همگرایی,رسانه‌ها Icana

احمد سالک کاشانی در گفت‌و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، افزود: نمایشگاه مطبوعات یکی از نشانه‌های توسعه یافتگی فرهنگی کشور بوده و این رویداد درسال‌های اخیر با کیفیت خوبی برگزار شده است.

 نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مطبوعات و خبرگزاری‌ها در سالم سازی جامعه از نظر فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی نقش مهمی را ایفا می‌کنند چراکه از جامعیت وسیعی برخوردارند.

وی ادامه داد: برگزاری این نوع نمایشگاه‌ها می‌تواند در رسیدن به اهداف فرهنگی تاثیر گذار باشد و مهم تر از آن علاقه‌مندان نیز می‌توانند به بهترین شکل به موارد مورد نیاز خود دست پیدا کنند.

سالک کاشانی افزود: رسانه‌ها باید پیام‌های آموزنده برای خانواده‌ها داشته باشند و این کمک زیادی به افزایش کیفیت اخبار و تحلیل‌های مطبوعات و خبرگزاری‌ها می کند.

نماینده مردم اصفهان تصریح کرد: نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها به واسطه همگرایی مطبوعات کشور در حل مسائل فرهنگی کشور اثرگذار است زیرا مطبوعات می‌تواند با بررسی موشکافانه موضوعات روز اطلاعات جامع ودقیقی را در اختیار تمامی اقشار جامعه بگذارند.

وی کار در رسانه‌ها را بسیار حساس برشمرد و افزود: رسانه ها نیز باید در راستای حوزه های فرهنگی، عمرانی، اقتصادی و اجتماعی و حفظ اقتدار انقلاب و دستاوردهای آن تلاش کنند.

 نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس، یاد آورشد:جمهوری اسلامی ایران حضور بانوان را در صحنه‌های مختلف اجتماعی و از جمله در عرصه مطبوعات بسیار مهم است، منتهی لازمه این حضور همانا رعایت حجاب اسلامی است./

 پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet