ولادت امام موسی کاظم (ع)
1391/08/15 10:45:57
سرویس سیاسی
رضایی میرقائد:

رئیس‌جمهور آینده باید درک‌درستی از شرایط‌کنونی داشته باشد

معاون قوانین مجلس با بیان اینکه تنها ارائه شعار از سوی کاندیداهای ریاست جمهوری قابل قبول نیست، افزود: رئیس جمهور آینده باید درک درستی از شرایط کنونی کشور داشته باشد.
رئیس‌جمهور آینده باید درک‌درستی از شرایط‌کنونی داشته باشد معاون قوانین مجلس با بیان اینکه تنها ارائه شعار از سوی کاندیداهای ریاست جمهوری قابل قبول نیست، افزود: رئیس جمهور آینده باید درک درستی از شرایط کنونی کشور داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/13712.jpg رئیس‌جمهور,آینده,باید,درک‌درستی,از,شرایط‌کنونی,داشته,باشد Icana

امیدوار رضایی میرقائد در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره عوامل اصلی بروز مشکلات کشور در شرایط کنونی، گفت: عوامل متعددی مانند بی‌تدبیری، ضعف مدیریت، ‌فشارها و تحریم‌های دشمنان در بروز مشکلات اقتصادی کنونی کشور موثر بوده است.

معاون قوانین مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: هرچند این مشکلات مربوط به کم کاری یک دستگاه خاص نیست اما چون دولت در صف اول امور اجرایی کشور قرار دارد بیشترین بحث و انتقاد به مسئولان اجرایی کشور بازمی‌گردد.

وی درباره لزوم در نظر گرفتن تدابیری برای مقابله با آثار فشارها و تحریم‌های دشمنان از یک سال پیش،‌ افزود: نه تنها از یک سال گذشته بلکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی باید برای مقابله با آثار اقتصادی فشارهای ناعادلانه دشمنان راه حلی اندیشیده می‌شد چراکه پس از انقلاب اسلامی و با تسخیر لانه جاسوسی، جنگ ایران و آمریکا شروع شد.

رضایی میرقائد با تاکید بر اینکه آمریکا همواره با اعمال تحریم‌های ضد ایرانی به دنبال حفظ منافع خود است،‌ یادآور شد: باید از ابتدا برای مقابله با توطئه‌های غرب تدابیری اساسی اندیشیده می‌شد چراکه سیاست‌های اندیشیده شده برای مقابله با این تحرکات کوتاه مدت بود در حالی که برای مقابله با تحریم‌ها در بلند مدت پیش بینی درستی صورت نگرفت.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور آینده باید درک درستی از شرایط کنونی کشور داشته باشد، توضیح داد: فردی که برای دوره آتی ریاست جمهوری کاندیدا می‌شود باید آسیب شناسی درستی از گذشته داشته و شرایط بین‌المللی را به درستی درک و با استفاده درست از پتانسیل‌های موجود راه حل‌های دقیق و عملی برای اقتصاد ارائه کند تا امیدبخش مردمی باشد که می‌خواهند به پای صندوق‌های رای حاضر شوند.

معاون قوانین مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ارائه شعار از سوی کاندیداهای ریاست جمهوری قابل قبول نیست، افزود: رئیس جمهور آینده به طور حتم باید برنامه مدون اقتصادی ارائه کند به طوری که در آن راه‌ حل‌های دقیق علمی لحاظ شده باشد تا مردم و کار‌آفرینان را به آینده کشور امیدوار و مسیر روشنی برای حل مشکلات کشور ارائه کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet