هدر اصلی
1391/08/15 10:52:10
سرویس سیاسی
شجاعی‌کیاسری مطرح کرد:

نمایشگاه مطبوعات فرصتی برای نهادینه کردن آموزش مردم و اهالی رسانه‌ها

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، با بیان اینکه نمایشگاه مطبوعات، جشنواره‌ای است که به مثابه کلاس آموزشی عمل می‌کند، تصریح کرد: این نمایشگاه‌ فرصتی را ایجاد کرد تا امر نهادینه کردن آموزش مردم و اهالی رسانه‌ها در شکل فراگیر انجام شود.
نمایشگاه مطبوعات فرصتی برای نهادینه کردن آموزش مردم و اهالی رسانه‌ها سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، با بیان اینکه نمایشگاه مطبوعات، جشنواره‌ای است که به مثابه کلاس آموزشی عمل می‌کند، تصریح کرد: این نمایشگاه‌ فرصتی را ایجاد کرد تا امر نهادینه کردن آموزش مردم و اهالی رسانه‌ها در شکل فراگیر انجام شود. https://cdn.icana.ir/d/019/28371.jpg نمایشگاه,مطبوعات,فرصتی,برای,نهادینه,کردن,آموزش,مردم,و,اهالی,رسانه‌ها Icana

سید‌رمضان شجاعی‌ کیاسری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، درباره اهمیت و لزوم برپایی نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها، به ظرفیت‌های موجود در رسانه‌های دیداری، شنیداری، مجازی، الکترونیکی و ... اشاره کرد و گفت: نمایشگاه مطبوعات، جشنواره‌ای است که به مثابه کلاس آموزشی عمل می‌کند و نقاط ضعف و قوت رسانه‌ای کشور را بررسی می‌کند.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، افزود: علاوه بر این در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها آخرین دستاور‌دها و فناوری نوین اطلاع‌رسانی در معرض دید عموم مردم و اهالی رسانه‌ها گذاشته می‌شود و این امر در شناساندن کمی و کیفی حجم کار رسانه‌ای به مردم بسیار کار‌آمد و کار‌ساز است.

عضو کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور مجلس، یادآور شد: نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها، تراز جایگاه مطبوعات را بالا می‌برد و حقوق و مطالبات مردم نسبت به رسانه‌ها و بالعکس را تامین می‌کند.

شجاعی‌ کیاسری، عملکرد نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها را مثبت ارزیابی کرد و افزود: البته در این نمایشگاه باید یک مکانی تعبیه می‌شد که مناظرات و بحث‌هایی در خصوص مسائل روز اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و ... با حضور مسئولان و صاحب‌نظران انجام می‌شد تا مردم را در‌گیر این بحث‌ها می‌کرد و به سوالات و مطالبات آنان پاسخ می‌داد.

نماینده مردم در مجلس نهم افزود: از آنجایی که این نمایشگاه متعلق به همه طیف‌های مردم است باید اقداماتی صورت می‌گرفت که مردم عادی را درگیر مباحث روز کند و تعامل مردم با صاحب‌نظران، مسئولان اجرایی و نخبگان را از طریق مستقیم افزایش دهد.

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، گفت: نمایشگاه نوزدهم مطبوعات و خبرگزاری‌ها‌ فرصتی را ایجاد کرد تا امر نهادینه کردن آموزش مردم و اهالی رسانه‌ها در شکل فراگیر انجام شود تا رسالت عظیم و اهداف مورد نظر آن تحقق یافته و ظرفیت‌های رسانه‌ای کشور متبلور شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet