خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1391/08/15 11:30:08
سرویس بین الملل
رجایی با یادآوری سفر امیر قطر به اراضی اشغالی:

قطر نباید دستیار و همکار کاخ‌سفید در منطقه باشد

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس نهم، با بیان اینکه سفر مقامات قطر به اراضی اشغالی نوعی رسمیت بخشیدن به روابط کشورهای عرب منطقه با اسرائیل غاصب است، گفت: قطر نباید دستیار و همکار کاخ‌سفید در منطقه باشد.
قطر نباید دستیار و همکار کاخ‌سفید در منطقه باشد عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس نهم، با بیان اینکه سفر مقامات قطر به اراضی اشغالی نوعی رسمیت بخشیدن به روابط کشورهای عرب منطقه با اسرائیل غاصب است، گفت: قطر نباید دستیار و همکار کاخ‌سفید در منطقه باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/27852.jpg قطر,نباید,دستیار,و,همکار,کاخ‌سفید,در,منطقه,باشد Icana

عباس رجایی در گفت‌و  گو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، به سفر امیر قطر به نوار غزه و اراضی اشغالی اشاره کرد و گفت: قطر باید از همسو شدن با  برنامه‌های رژیم صهیونیستی اجتناب کند .

نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه استقلال کشورهای عرب منطقه  خاورمیانه‌ای قوی می سازد، گفت: قطر باید بداند همسویی با  صهیونیست‌ها  اعتبار این کشور نزد همسایگانش را از بین می برد.

 قطر نباید دستیار و همکار کاخ سفید در منطقه باشد

وی، ادامه داد: قطر کشور دوست و برادر ما است و نباید در دام برنامه‌های صهیونیستی و آمریکایی بیفتد.

نماینده اصولگرای مجلس نهم با بیان اینکه کشورهای منطقه باید همه تلاش خود را معطوف به قطع دست آمریکا و متحدانش از منطقه کنند، گفت: قطر نباید دستیار و همکار کاخ سفید در منطقه باشد.

رجایی به تحولات منطقه در طی ماه‌های اخیر اشاره کرد و با بیان اینکه اتحاد کشورهای مسلمان منطقه می تواند سرعت بیداری اسلامی را چند برابر کند، گفت: ارتباط دوستانه دوحه با تل آویو از طرفی به نفع فلسطین نیز نخواهد بود.

 دوحه نباید خود را وارد بازی‌های آمریکایی صهیونیستی کند

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس نهم ، با بیان اینکه سفر مقامات قطر به اراضی اشغالی نوعی رسمیت بخشیدن به روابط کشورهای عرب منطقه با اسرائیل غاصب است، گفت: دوحه نباید با سفر به تل آویو روابط  با اسرائیل غاصب را عادی نشان دهد.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس نهم، با توصیه به قطر برای حفظ دوستی خود با کشورهای مسلمان منطقه و خودداری از ارتباط با تل آویو، گفت: دوحه نباید خود را وارد بازی‌های آمریکایی صهیونیستی کند.

امیر قطر هفته گذشته سفری را به اراضی اشغالی داشت، این سفر با واکنش ایران  و سوریه همراه بود، سردار حسن فیروز آبادی  در پی سفر امیر قطر به اراضی اشغالی هشدار داده بود که قطر امنیت خود را با ارتباط با صهیونیست ها به خطر نیندازد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet