هدر اصلی
1391/08/15 11:20:50
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مؤید حسینی صدر:

مردم پیام صحیحی از مدیریت اقتصادی کشور نمی‌گیرند

اگر کاهش حجم نقدینگی در کشور صورت گیرد حتی تقاضای کاذبی که به آن حباب می گویند،نیز از بین می رود.
مردم پیام صحیحی از مدیریت اقتصادی کشور نمی‌گیرند اگر کاهش حجم نقدینگی در کشور صورت گیرد حتی تقاضای کاذبی که به آن حباب می گویند،نیز از بین می رود. https://cdn.icana.ir/d/019/23278.jpg مردم,پیام,صحیحی,از,مدیریت,اقتصادی,کشور,نمی‌گیرند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛موید حسینی صدر،عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) ، گفت: تا وقتی نقدینگی سرگردان در جامعه داشته باشیم ، همانند سیلی است که به هر سمتی برود آن سمت را نابود می کند؛ برای نقدینگی کلان جامعه ارقامی از  هزار میلیارد تا  400 هزار میلیارد تومان نقل شده است که رقم بسیار بالایی است ؛ یک دوره به سمت آپارتمان سازی می رود و به آنجا آسیب می زند و روز دیگر به ارزو سکه و دلار آسیب وارد می کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن افزود: هر کجا این پول سر گردان وارد شود آنجا آسیب می بیند ، باید بستر های مناسبی برای جذب سرمایه های مردم ایجاد شود تا مردم پول خود را در یک جای مطمئن تر و صحیح تر سرمایه گذاری کنند و این حجم عظیم نقدینگی کاهش یابد .

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر کاهش  حجم نقدینگی در کشور صورت گیرد حتی تقاضای کاذبی که به آن حباب می گویند ، نیز از بین می رود .

صدر در خاتمه گفت:مردم چون پیام صحیح از مدیریت اقتصادی کشور نمی گیرند ، نوسانات لحظه به لحظه رصد می کنند و می بینند در کجا جذابیت سرمایه گذاری وجو دارد ؛ در واقع مردم دنبال منافع مالی خود هستند ؛ برای مردم باید بستری فراهم شود تا پول خود را در جای صحیحی سرمایه گذاری کند./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet