انتخابات ریاست جمهوری
1391/08/16 10:52:33
سرویس سیاسی
اسماعیلی خبرداد:

حضور فرمانده کل ارتش در جلسه کمیته دفاعی مجلس

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، از حضور فرمانده کل ارتش در جلسه کمیته دفاعی مجلس خبرداد و افزود: قوه مقننه همواره به دنبال کمک برای تقویت توان دفاعی نیروهای مسلح کشور است.
حضور فرمانده کل ارتش در جلسه کمیته دفاعی مجلس عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، از حضور فرمانده کل ارتش در جلسه کمیته دفاعی مجلس خبرداد و افزود: قوه مقننه همواره به دنبال کمک برای تقویت توان دفاعی نیروهای مسلح کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/28169.jpg حضور,فرمانده,کل,ارتش,در,جلسه,کمیته,دفاعی,مجلس Icana

محمد اسماعیلی در گفت ‌و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره جلسه صبح دیروز( 15 آبان ماه) کارگروه دفاعی کمیسیوان امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: جلسه کارگروه دفاعی طبق برنامه ارائه شده با حضور عطاءالله صالحی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و معاونان وی تشکیل شد.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی،‌ با بیان اینکه دیدار اعضا کارگروه دفاعی کمیسیون امنیت ملی  و سیاست خارجی مجلس و فرماندهان ارتش هر ساله انجام می‌شود، افزود: جلسه دیروز کارگروه هم در جهت همین برنامه ریزی‌های سالانه صورت گرفته و در آن نکاتی از سوی فرمانده ارتش و معاونان وی ارائه شد.

دبیر کارگروه دفاعی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره نتایج جلسه صبح امروز این کارگروه تصریح کرد: با توجه به شرایط کشور و حساسیتی که در منطقه نسبت به ایران وجود دارد موضوع تقویت بنیه دفاعی نیروهای مسلح در جلسه صبح دیروز مطرح شد.

وی با بیان اینکه مجلس همواره به دنبال کمک برای تقویت توان دفاعی نیروهای مسلح کشور است، تاکید کرد: مجلس و دولت همواره به دنبال تقویت بنیه دفاعی نیروهای مسلح کشور هستند که بر این اساس مجلس تلاش می‌کند تا نیروهای مسلح بتوانند به بهترین شکل ممکن ماموریت‌های خود را انجام دهند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، درباره طرح‌های حمایتی مجلس شورای اسلامی از نیروهای مسلح، یادآور شد:‌ در سال‌های گذشته طرح‌هایی برای حمایت از نیروهای ارتش و نیروهای مسلح کشور ارائه شده است که در بودجه سالانه پیش بینی‌های لازم برای آن در نظر گرفته شده است و اگر در سال جاری هم طرحی ارائه شود مجلس از آن حمایت می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet