انتخابات ریاست جمهوری
1391/08/16 09:55:34
سرویس استان ها
اسماعیلی تأکید کرد:

تزریق اعتبارات راهگشای سد مشمپا در زنجان

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سد در حال احداث مشمپا از پروژه‌های عمرانی مهم استان است، خاطرنشان کرد: تکمیل این طرح عمرانی در تامین اعتبار مشکل داشته و به همین علت از سرعت کافی برخوردار نیست.
تزریق اعتبارات راهگشای سد مشمپا در زنجان نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سد در حال احداث مشمپا از پروژه‌های عمرانی مهم استان است، خاطرنشان کرد: تکمیل این طرح عمرانی در تامین اعتبار مشکل داشته و به همین علت از سرعت کافی برخوردار نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/19355.jpg تزریق,اعتبارات,راهگشای,سد,مشمپا,در,زنجان Icana

محمد اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به اینکه چند سالی از کلنگ‌زنی سد مشمپا در استان زنجان می‌گذرد گفت: با ایجاد این سد بررود قزل اوزن و بهره‌برداری از آن، بسیاری از مشکلات استان رفع می شود.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عملیات ساخت سد مشمپا در مراحل پایانی به سر می‌برد، اظهارداشت: تزریق اعتبارات کار‌آمد از سوی دولت می‌تواند به ساخت این طرح کمک بسیاری کند.

وی با ابراز نارضایتی از کند بودن روند عملیات ساخت سد مشمپا افزود: امید است با قرار گرفتن این سد جز طرح‌هایی مهر ماندگار عملیات اجرایی این پروژه عمرانی سرعت بیشتری گرفته و هرچه سریع‌تر به پایان برسد.

اسماعیلی با اشاره به اینکه بهره‌برداری از سد نیازمند تزریق اعتباراست تصریح کرد: با راه‌اندازی سد مشمپا مشکل کم‌آبی زمین‌های کشاورزی پایین دست مرتفع شده و با فراهم کردن آب شرب منطقه می‌تواند دغدغه مردم این استان را کاهش دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس تأکیدداشت: تکمیل شدن سد مشمپا در استان زنجان می‌تواند علاوه بر مرتفع کردن مشکلات کم‌آبی در منطقه موجب رشد کشاورزی، و در نتیجه ارتقا سطح توسعه اقتصادی منطقه شود.

اسماعیلی با انتقاد از روند تامین و گشایش اعتبارات ارزی، افزود: توجیه اقتصادی طرح های اقتصادی طولانی مدت با عدم سرمایه گذاری وزارت صنعت، معدن و تجارت این طرح‌ها را با مشکلات متعددی مواجه ساخته است. 

 وی با اشاره به اینکه سد مشمپا در استان زنجان می‌تواند قابلیت‌های ناشناخته و از یاد ‌رفته استان را تجدید کند گفت: این سد می‌تواند موجب احیا و شکوفایی زنجان به عنوان استانی توسعه یافته شود.    

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس یادآور شد: تکمیل شدن پروژه‌های عمرانی در استان زنجان از جمله سد مشمپا نیازمند توجه مسئولان و تزریق اعتبارات کارآمد است تا بتوان هر چه بیشتر به سمت توسعه منطقه و رشد اقتصادی آن گام برداشت.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet