روز مجلس
1391/08/16 08:40:05
سرویس بین الملل
حقیقت‌پور در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا مطرح‌کرد؛

بحران مشروعیت؛چالش اصلی کاخ‌سفید

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس در آستانه برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا با بیان‌اینکه پیروز انتخابات آمریکا دنباله‌رو سیاست‌های خصمانه گذشته این کشور خواهد بود،گفت:بحران مشروعیت،مهم‌ترین چالش رئیس جدید کاخ سفید است.
بحران مشروعیت؛چالش اصلی کاخ‌سفید نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس در آستانه برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا با بیان‌اینکه پیروز انتخابات آمریکا دنباله‌رو سیاست‌های خصمانه گذشته این کشور خواهد بود،گفت:بحران مشروعیت،مهم‌ترین چالش رئیس جدید کاخ سفید است. https://cdn.icana.ir/d/019/28656.jpg بحران,مشروعیت؛چالش,اصلی,کاخ‌سفید Icana

منصور حقیقت پور در گفت‌وگوبا خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به چالش‌های رئیس جمهور آینده این کشورپس از انتخابات اشاره کرد واظهارداشت: انتخاب میت‌رامنی یا اوباما  از سوی مردم تاثیری در برون رفت از بحران‌هایی که رئیس جمهورآتی واشنگتن با آن روبه رو خواهد بود، ندارد.

بحران مشروعیت، مهم‌ترین چالش رئیس جدید کاخ سفید

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیرو سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عمده‌ترین چالش رئیس جمهورآتی آمریکا در صحنه بین‌الملل بحران مشروعیت است، تصریح کرد: به دلیل اینکه استکبار جهانی خود را تنها قدرت در عرصه بین‌الملل می‌داند پس از انتخابات مجددا با هجمه‌ای از فشارها از سوی ملت‌های جهان مواجه خواهد بود.

وی، ادامه داد:چالش‌هایی که آمریکا با لشکرکشی‌های خود به بهانه مبارزه با تروریسم با آن مواجه شده است این کشور را با بحران مشروعیت مواجه کرده و قطعا پس از پایان انتخابات، رئیس جدید کاخ سفید با بازگشت به جغرافیای سیاسی خود درگیر مسائل اقتصادی و بحران‌های ناشی ازآن در داخل و خارج از مرزهای آمریکا است.

پیروز انتخابات ریاست جمهوری، دنباله روی سیاست‌های خصمانه آمریکا

نماینده اصولگرای مجلس نهم با تاکید بر مشکلات اقتصادی مردم آمریکا و تاثیر آن بر انتخابات پیش‌رو، افزود: بحران مشروعیت حضور در عرصه بین‌الملل و مشکلات اقتصادی داخلی که نتیجه صرف هزینه‌های سلطه جویانه آمریکا است ، سردمداران کاخ سفید را به صرافت خواهد انداخت  تا به هر شکل ممکن از فروپاشی این کشور جلوگیری کنند.

 نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم، با بیان اینکه پیروز انتخابات آمریکا دنباله رو سیاست‌های خصمانه گذشته خواهد بود،گفت: خوی سلطه‌گری استکبار جهانی و سیاست‌های جنگ‌طلبانه این کشور پس از انتخابات آتی نیزقطعا تکرار خواهد شد.

گفتنی است انتخابات آمریکا روز سه‌شنبه و کمتر از یک روز دیگر برگزار خواهد شد که اوباما از حزب دموکرات و میت رامنی از حزب جمهوری خواه کاندیدا ریاست جمهوری این دوره از انتخابات بوده‌اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet