روز مجلس
1391/08/16 12:00:01
سرویس فرهنگی
موسوی لارگانی:

باید برای تقویت فیلم های دینی برنامه ریزی کنیم

عضو فراکسیون روحانیون با اشاره به ساخت فیلم های موهن برای مبارزه با اسلام از سوی استکبار غرب گفت: باید برای تقویت تولیدفیلم های دینی در کشور برنامه ریزی کنیم.
باید برای تقویت فیلم های دینی برنامه ریزی کنیم عضو فراکسیون روحانیون با اشاره به ساخت فیلم های موهن برای مبارزه با اسلام از سوی استکبار غرب گفت: باید برای تقویت تولیدفیلم های دینی در کشور برنامه ریزی کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/26927.jpg باید,برای,تقویت,فیلم,های,دینی,برنامه,ریزی,کنیم Icana

سید ناصر موسوی لارگانی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در مورد کیفیت ساخت فیلم های دینی در کشور گفت: نکته ای که در فیلم های سینمایی کنونی کمتر به آن توجه می شود، نمایش مبانی و ارزش های اسلامی است،به همین دلیل باید برای تقویت فیلم های دینی در کشور برنامه ریزی کنیم.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: در شرایط کنونی که استکبار غرب برای مبارزه با اسلام اقدام به ساخت فیلم های موهن می کند، باید برای دفاع از ارزش های اسلامی با استفاده از روایات قرآنی، فیلم های ایرانی اسلامی ارزشمند ساخته و سینمای دینی را احیا کنیم.

موسوی لارگانی تصریح کرد: فیلم نامه نویسان در ساخت فیلم های دینی ارزشمند نقش بسیار مهمی دارند و باید با استفاده از سوره های قرآن ، فیلم نامه های مخاطب پسند بنویسند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به استقبال مخاطبان از سریال های دینی ساخته شده در سال های گذشته یادآور شد: فیلم ها و سریال های دینی که در سال های گذشته ساخته شدند با استقبال مخاطبان روبرو شدند و نه تنها در ایران، بلکه در شبکه های مختلف کشورهای اسلامی نیز بارها پخش شده اند .

موسوی لارگانی عنوان کرد:  فیلم های سینمایی ساخته شده کنونی از محتوای قابل قبولی برخوردار نیستند و باید سطح کیفی فیلم های تولیدی در کشور ارتقا یابد.

یکی از تهیه کنندگان سینما در گفت وگویی عنوان کرده است : سینمای ارزشی و دینی نیاز به بازتعریف دارد و برخی سلایق خود را ملاک ارزشی بودن فیلم های سینمایی قرار می دهند.متاسفانه عده ای مدعی هستند که اسلام را فقط آنان می شناسند و فیلمسازان و وزارت ارشاد هیچ درکی از دین اسلام ندارند و این مهمترین اشکال درگیری های اخیر حوزه هنری با سینما بوده است./

پایان پیام     

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet