هدر اصلی
1391/08/16 09:46:40
سرویس اقتصادی
سلطانی با اشاره به جلسه کمیسیون انرژی با حضور مسئولان وزارت نفت:

افزایش قیمت مواد اولیه مورد نیاز پتروشیمی‌ها بدون مجوز است

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه افزایش قیمت مواد اولیه مورد نیاز پتروشیمی مسئله‌ای است که باید مسئولان وزارت نفت و از شخص وزیر تا مسئولان پتروشیمی در این باره به کمیسیون توضیح ارائه دهند، گفت: این افزایش قیمت‌ها بدون مجوز صورت گرفته است.
افزایش قیمت مواد اولیه مورد نیاز پتروشیمی‌ها بدون مجوز است عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه افزایش قیمت مواد اولیه مورد نیاز پتروشیمی مسئله‌ای است که باید مسئولان وزارت نفت و از شخص وزیر تا مسئولان پتروشیمی در این باره به کمیسیون توضیح ارائه دهند، گفت: این افزایش قیمت‌ها بدون مجوز صورت گرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/5784.jpg افزایش,قیمت,مواد,اولیه,مورد,نیاز,پتروشیمی‌ها,بدون,مجوز,است Icana

امیر عباس سلطانی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: کمیسیون انرژی مجلس با حضور از مسئولانی از وزارت نفت قیمت مواد اولیه مورد نیاز پتروشیمی‌ها را در نشست امروز خود بررسی می‌کنند.

نماینده مردم  بروجن در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه افزایش قیمت مواد اولیه مورد نیاز پتروشیمی مسئله‌ای است که باید مسئولان وزارت نفت و از شخص وزیر تا مسئولان پتروشیمی در این باره به کمیسیون توضیح ارائه دهند، افزود: این افزایش قیمت خوراک پتروشیمی‌ها مورد قبول کمیسیون انرژی نیست.

وی تصریح کرد: باید مشخص شود که قیمت مواد اولیه مورد نیاز پتروشیمی‌ها با چه مجوزی افزایش یافته است با این قیمت‌ها بسیاری از پتروشیمی‌های کشور متضرر خواهند شد.

سلطانی با بیان اینکه مسئولان وزارت نفت باید توضیح دهند که علت این افزایش قیمت‌ها چه بوده است، ادامه داد: هنوز علت این افزایش قیمت‌ها برای کمیسیون انرژی مشخص نشده است به هیمن دلیل این مسئله امروز در کمیسیون با حضور مسئولان وزارت نفت طرح خواهد شد.

وی یادآور شد: کمیسیون انرژی به طور جدی پیگیر افزایش قیمت مواد اولیه مورد نیاز پتروشیمی‌ها خواهد بود و نخواهد اجازه داد که افزایش قیمت‌ها بدون اخذ مجوز صورت بگیرد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با یادآوری اینکه برخی مواد اولیه مورد نیاز پتروشیمی‌ها وارداتی است و برخی دیگر از داخل تأمین می‌شود، گفت: اما قیمت تمام خوراک پتروشیمی‌ها بدون اخذ مجوز افزایش یافته است.

وزیر نفت نیز در واکنش به این افزایش قیمت‌ها گفته است: به منظور کاهش قیمت مواد اولیه مورد نیاز پتروشیمی کارگروهی ویژه تشکیل شده که تا پایان هفته جاری نتایجی را نیز اعلام خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet