روز مجلس
1391/08/16 09:59:33
سرویس صحن
لاهوتی در مخالفت با دو فوریت اصلاح ماده 84 قانون برنامه پنجساله پنجم کشور

طرح‌های دو فوریتی باید در شرایط اضطراری مطرح شود

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اشاره به این که طرح‌های دوفوریتی باید نیاز ضروری بوده و در شرایط اضطراری در صحن علنی مطرح شود گفت: درخصوص طرح دو فوریتی اصلاح ماده ۸۴ قانون برنامه پنجم کشور ضرورت و اضطراری وجود ندارد و طرح آن به صورت دوفوریتی الزامی نیست.
طرح‌های دو فوریتی باید در شرایط اضطراری مطرح شود سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اشاره به این که طرح‌های دوفوریتی باید نیاز ضروری بوده و در شرایط اضطراری در صحن علنی مطرح شود گفت: درخصوص طرح دو فوریتی اصلاح ماده 84 قانون برنامه پنجم کشور ضرورت و اضطراری وجود ندارد و طرح آن به صورت دوفوریتی الزامی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/701.jpg طرح‌های,دو,فوریتی,باید,در,شرایط,اضطراری,مطرح,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت مهرداد بائوج لاهوتی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 16 آبان) مجلس شورای اسلامی در مخالفت با دو فوریت اصلاح ماده 84 قانون برنامه پنجساله پنجم کشور افزود: باید نمایندگان نسبت به دو فوریتی بودن طرح‌های مطرح شده در صحن علنی دقت لازم را داشته باشند زیرا دو فوریت زمانی انجام می شود که در شرایط اضطر ار برای تصویب طرح‌ها باشیم.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حداقل درخواستی که می‌شود برای اصلاح ماده 84 قانون برنامه پنجساله پنجم کشور مطرح کرد این است که این طرح به صورت یک فوریتی مطرح شده و سپس در کمیسیون‌های تخصصی با حضور دولت و بخش خصوصی کار کارشناسی انجام شده و سپس در صحن مطرح شود.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در پایان یادآور شد: مجلس نهم به دنبال این است که قوانینی را که در گذشته با صرف زمان زیاد تصویب شده مجددا با طرح دو فوریت تغییر دهد که این روال صحیح نیست و باید نمایندگان در طرح دو فوریتی لوایح دقت لازم را داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet