هدر اصلی
1391/08/17 08:30:05
سرویس بین الملل
آقامحمدی با اشاره به دیدار نخست‌وزیر انگلیس با شاه‌عربستان مطرح‌کرد؛

فروش جنگ‌افزار، هدف دوره‌گردی‌های کامرون در خاورمیانه

عضو کمیسیون امنیت‌ملی وسیاست‌خارجی مجلس به دیدار امروز دیویدکامرون با شاه عربستان اشاره کرد و گفت: دوره گردی‌های نخست وزیر انگلیس در خاورمیانه با هدف فروش تسلیحات نظامی‌ است.
فروش جنگ‌افزار، هدف دوره‌گردی‌های کامرون در خاورمیانه عضو کمیسیون امنیت‌ملی وسیاست‌خارجی مجلس به دیدار امروز دیویدکامرون با شاه عربستان اشاره کرد و گفت: دوره گردی‌های نخست وزیر انگلیس در خاورمیانه با هدف فروش تسلیحات نظامی‌ است. https://cdn.icana.ir/d/019/2331.jpg فروش,جنگ‌افزار،,هدف,دوره‌گردی‌های,کامرون,در,خاورمیانه Icana

ابراهیم آقا محمدی در گفت‌و گو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت‌، با اشاره به سفر نخست وزیر انگلیس به خاورمیانه و دیدار وی با شاه سعودی، اظهار داشت: کشورهای استعمارگر اروپایی همواره سعی داشته‌اند با سناریوسازی برای فروش تسلیحات خود به کشورهای حوزه خلیج فارس آنها را در هراس نگه دارند.

سفر کامرون با هدف جمع آوری دلارهای نفتی شیخ نشینان

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سفر کامرون به خلیج فارس برای جمع آوری دلارهای نفتی این کشورها است، تصریح کرد: غرب با تولید سلاح‌های کشتارجمعی و فروش آن به کشورهای که توهم هراس از سایر کشورهای منطقه را داشته‌اند دلار‌های  نفتی آنها را جمع‌آوری می‌کند.

وی، با بیان اینکه اتحاد بیشتر با حاکمان دست نشانده کشورهایی همانند عربستان و امارات هدف سفر دیوید کامرون به این کشورها است ، گفت: دوستان انگلیس در راستای اهداف رژیم صهیونیستی و غرب درحرکت بوده‌اند و هیچ‌گاه در برابر دشمن اصلی ملت‌های مسلمان که همان رژیم اشغال‌گر قدس بوده موضع واحدی را اتخاذ نکرده‌اند.

تشدید ایران‌هراسی، دومین هدف سفر کامرون به خاورمیانه

نماینده اصولگرای مجلس نهم با تاکید براینکه هدف دیگر دوره‌گردی نخست‌وزیر انگلیس تشدید ایران هراسی در منطقه است، افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، غرب به دلیل هراس از صدور انقلاب و الگوپذیری کشورهای منطقه از ایران برای مبارزه با استعمار‌گری سعی داشته با فرافکنی کشورمان را تهدیدی برای منطقه جلوه داده تا ازاین طریق به اهداف شوم خود دست یابد.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس نهم با بیان اینکه تسلیحات خریداری شده توسط کشورهای حوزه خلیج فارس همانند دکور در پادگان‌های آنها نگهداری می‌شود، گفت: حکام دست‌نشانده غرب در خاورمیانه با استخراج منابع طبیعی که دراختیار آنها بوده، درآمدهای نفتی را در راستای اهداف خصمانه غرب صرف می‌کنند و به نسل‌های آتی خود هیچ توجه‌ای ندارند.

 «دیوید کامرون» نخست‌وزیر انگلیس برای بازاریایی بمب‌افکن‌های «تایفون» این کشور دیروز ـ دوشنبه ـ عازم خاورمیانه شد،کامرون به عنوان نخستین مقصد سفر خود وارد امارات متحده عربی شد، وی امروز عازم عربستان شده و پس از آن نیز به چند کشور دیگر خواهد رفت./

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet