KHANEH MELLAT

روز مجلس
1391/08/16 11:03:44
سرویس صحن
فتاحی در نطق میان‌دستور:

تنش بین مسئولان به ضرر مردم و کشور تمام خواهد شد

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان این که تنش بین مسئولان به ضرر مردم و کشور تمام خواهد شد، گفت: ضرورت دارد برای داشتن مجلسی موثر شأن و جایگاه قوه قانونگذاری مورد توجه قرار گیرد.
تنش بین مسئولان به ضرر مردم و کشور تمام خواهد شد عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان این که تنش بین مسئولان به ضرر مردم و کشور تمام خواهد شد، گفت: ضرورت دارد برای داشتن مجلسی موثر شأن و جایگاه قوه قانونگذاری مورد توجه قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/22735.jpg تنش,بین,مسئولان,به,ضرر,مردم,و,کشور,تمام,خواهد,شد Icana

به گزار ش خبرگزاری خانه ملت، عابد فتاحی در نشست علنی امروز (سه‌‌شنبه 16 آبان) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود افزود: امیدوارم مجلس نهم با همکاری و همدلی همه نمایندگان بتواند گام‌های مهمی در حل مشکل محرومیت جامعه بردارد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر سه قوه واجب می‌دانم در جهت رفع مشکلات کنونی کشور اعم از گرانی، بیکاری و اعتیاد گام‌های موثری بردارند.

وی با بیان این که داشتن مجلس تاثیرگذار در بعد نظارت و قانونگذاری نیازمند آن است که شأن و جایگاه مجلس مورد توجه دیگر قوا قرار گیرد یادآور شد: در هیچ دوره‌ای مثل امروز مجلس مورد بی‌مهری قرار نگرفته بود.

وی با یادآوری تحریم‌های اعمال شده علیه ایران گفت: این تحریم‌ها به گونه‌ای است که گویی بر تمام دنیا تحمیل شده است از همین جا احساس همدردی خود را با مردم میانمار، سوریه و برخی مردم قاره آفریقا اعلام می‌کنم.

این نماینده مردم در مجلس نهم با ابرقدرت خواندن ایران در منطقه تصریح کرد: در این شرایط حساس اقتصاد جهانی ایران به عنوان قدرت منطقه‌ای به دور از تحریم‌ها توانمندی زیادی جهت رفع مشکلات عالم در اختیار دارد که متاسفانه نادیده گرفته شده است.

وی با بیان این که تنش بین مسئولان به ضرر مردم و کشور است تاکید کرد: ما اعتقاد داریم چتر انقلاب آنقدر وسیع است که می‌تواند تمام دوستداران انقلاب را در برگیرد، تجربه ثابت کرده که کشور با یک جناح اداره نمی‌شود.

وی با انتقاد از به کارگیری مدیریت‌های بی‌تجربه در کشور افزود: برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراها به همه جریان‌های سیاسی توصیه می‌کنم تا شرایط انتخابات پرشکوه را فراهم کنند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در پایان رسیدگی به حل معضلات حوزه انتخابیه را از وزرا درخواست کرد./

پایان پام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet