روز مجلس
1391/08/16 12:19:26
سرویس صحن
احمدی در تذکر شفاهی عنوان کرد:

تعلل سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در تخصیص منابع به شهرداری‌های شهرهای کوچک

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به افت شدید درآمد شهرداری‌های شهرهای کوچک گفت: سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها باید از طریق بازنگری در تخصیص منابع، مشکلات این شهرداری‌ها را رفع کند.
تعلل سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در تخصیص منابع به شهرداری‌های شهرهای کوچک عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به افت شدید درآمد شهرداری‌های شهرهای کوچک گفت: سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها باید از طریق بازنگری در تخصیص منابع، مشکلات این شهرداری‌ها را رفع کند. https://cdn.icana.ir/d/019/15946.jpg تعلل,سازمان,شهرداری‌ها,و,دهیاری‌ها,در,تخصیص,منابع,به,شهرداری‌های,شهرهای,کوچک Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی محمد احمدی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 16 آبان) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار داشت: بعد از اجرا شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده، درآمد شهرهای کوچک به شدت کاهش یافته و با توجه به رکود پیش آمده در بخش مسکن، ساخت و ساز در حد قابل توجهی کاهش یافته است.

نماینده مردم دهلران، دره‌شهر و آبدانان در مجلس با اشاره به افت شدید درآمد شهرداری‌ها تصریح کرد: در این میان بحث مسکن مهر هم در شهرهای کوچک مزید بر علت شده و به همین علت بسیاری از شهرداری‌های شهرهای کوچک حتی از پرداخت هزینه‌های جاری خود در سطح حقوق و دستمزد کارگران نیز عاجز هستند.

وی در ادامه افزود: این مساله در حد گسترده‌ای بر ارائه خدمات شهرداری‌های شهرهای کوچک تاثیر گذاشته و سبب ایجاد نارضایتی در بین شهروندان شده است و به رغم پیگیری‌های برخی از نمایندگان مجلس وزارت کشور و سازمان دهیاری‌ها و شهرداری‌ها در تخصیص منابع این شهرداری‌ها تعلل می‌کنند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر ضرورت تجدیدنظر سازمان شهرداری‌ها در رویه موجود گفت: سازمان شهرداری‌ها ودهیاری‌ها باید از طریق بازنگری در تخصیص منابع و توجه به شهرهای کوچک شرایطی را فراهم کند که مشکلات شهرداری‌های این شهرها حل شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet