خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1391/08/16 12:25:46
سرویس صحن
عالی در تذکر شفاهی:

خشکسالی‌ها روستاها و شهرهای منطقه سیستان را خالی از سکنه کرده است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به خشکسالی‌های اخیر منطقه سیستان و فقر و بیکاری ناشی از آن گفت: از وزیر جهادکشاورزی می‌خواهم که با کمک وزارت نیرو آبرسانی به مناطق و مزارع سیستان را هر چه سریعتر عملیاتی کند.
خشکسالی‌ها روستاها و شهرهای منطقه سیستان را خالی از سکنه کرده است عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به خشکسالی‌های اخیر منطقه سیستان و فقر و بیکاری ناشی از آن گفت: از وزیر جهادکشاورزی می‌خواهم که با کمک وزارت نیرو آبرسانی به مناطق و مزارع سیستان را هر چه سریعتر عملیاتی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/16615.jpg خشکسالی‌ها,روستاها,و,شهرهای,منطقه,سیستان,را,خالی,از,سکنه,کرده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حلیمه عالی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 16 آبان) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار داشت: استان سیستان و بلوچستان قطب کشاورزی و دامپروری منطقه جنوب شرق کشور است اما متاسفانه نبود مدیریت موجب شده که مردم به تدریج شهرها را خالی از سکنه کرده و روستاها را ترک کند.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس، سیستان را تنگه احد ایران خواند و افزود: خالی شدن سیستان از سکنه به معنی ناامنی در منطقه است.

وی با اشاره به ناامنی‌های اخیر در استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تقاضای من از مقامات قضایی و مسئولان وزارت کشور این است با عواملی که موجب ایجاد ناامنی در این استان شدند برخورد کند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به خالی بودن 90 درصد پست‌های دولتی استان سیستان و بلوچستان گفت: تقاضای ما این است که دولت نسبت به استخدام نیروهای تحصیلکرده و جوان در این پست‌ها اقدام کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet