هدر اصلی
1391/08/16 12:37:00
سرویس صحن
بزرگواری در تذکر شفاهی :

بنیاد شهید درباره رفع مشکلات جانبازان شیمیایی احساس مسئولیت کند

دبیر کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با انتقاد از وضعیت نابسامان جانبازان، ایثارگران و آزادگان هشت سال دفاع مقدس و به خصوص جانبازان شیمیایی گفت: در حال حاضر جانبازان شیمیایی از لحاظ درمانی وضعیت مناسبی ندارند.
بنیاد شهید درباره رفع مشکلات جانبازان شیمیایی احساس مسئولیت کند دبیر کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با انتقاد از وضعیت نابسامان جانبازان، ایثارگران و آزادگان هشت سال دفاع مقدس و به خصوص جانبازان شیمیایی گفت: در حال حاضر جانبازان شیمیایی از لحاظ درمانی وضعیت مناسبی ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/305.jpg بنیاد,شهید,درباره,رفع,مشکلات,جانبازان,شیمیایی,احساس,مسئولیت,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدعلی محمد بزرگواری در نشست علنی امروز (سه شنبه 16 آبان) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی نسبت به وضعیت معیشتی درمانی جانبازان شیمیایی انتقاد کرد و گفت: مجلس هفتم قانونی درخصوص حمایت از جانبازان تصویب کرد که موجب سرگردانی آنها شده بنابراین از دولت و مجلس می خواهم تا نسبت به رفع مشکلات درمانی جانبازان شیمیایی اقدامات لازم را انجام دهند.

نماینده مردم کهگیلویه و بهمئی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در حال حاضر بیشترین تعداد جانبازان شیمیایی در وزارت  آموزش و پرورش قرار دارند که این وزارتخانه نیز توجه لازم را به آنها نداشته و نسبت به رفع مشکلات آ‌نها بی‌تفاوت است.

دبیر کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس در پایان یادآور شد: از مجلس و هیات رئیسه می‌خواهم تا تصمیم جدی برای فراهم کردن زمینه‌های لازم جهت خدمت به جانبازان، آزادگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس را فراهم کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet