انتخابات ریاست جمهوری
1391/08/17 15:00:28
سرویس بین الملل
سالک کاشانی مطرح کرد؛

پادشاهی عربستان در محاصره بیداری اسلامی

عضو فراکسیون روحانیون مجلس نهم، گفت:اعمال تغییرات در کابینه وزیران از جمله تصمیماتی بود که پادشاه سعودی به منظور تثبیت امنیت داخلی عربستان انجام داد اما با گسترش بیداری اسلامی در این کشور عرصه بر سران منفعت‌طلب آن تنگ‌تر خواهد شد.
پادشاهی عربستان در محاصره بیداری اسلامی عضو فراکسیون روحانیون مجلس نهم، گفت:اعمال تغییرات در کابینه وزیران از جمله تصمیماتی بود که پادشاه سعودی به منظور تثبیت امنیت داخلی عربستان انجام داد اما با گسترش بیداری اسلامی در این کشور عرصه بر سران منفعت‌طلب آن تنگ‌تر خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/2011.jpg پادشاهی,عربستان,در,محاصره,بیداری,اسلامی Icana

احمد سالک کاشانی در گفت‌و گو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، عزل و نصب‌های پیاپی اخیر وزیران در کابینه پادشاهی عربستان را در راستای ترس سعودی‌ها از افزایش ناآرامی‌ها در این کشور دانشت و  اظهار داشت: عربستان نمی‌تواند از جریان بیداری اسلامی فرار کند و با رشد و گسترش فرهنگ بیداری اسلامی در منطقه حکومت عربستان بر سر دو راهی قرار داده است.
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، افزود: پادشاهی عربستان می‌تواند با تسلیم شدن در برابر موج بیداری اسلامی مردم تسلیم شده و یا اینکه با این بیداری مقابله کند تا از بین برود.
وی، ادامه داد: عربستان به منظور دفاع از خود با کمک رژیم صهیونیستی و آمریکا در حال تلاش برای به دست آوردن بقای خود است.
داغ استفاده سلاح‌های جدید به دل سران مرتجع عرب خواهد ماند


سالک کاشانی، تصریح کرد: اعمال تغییرات در کابینه وزیران از جمله حرکاتی بود که پادشاه عربستان به منظور تثبیت امنیت داخلی عربستان انجام داد اما با گسترش بیداری اسلامی در این کشور عرصه بر سران مزدور آن تنگ‌تر خواهد شد.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس نهم، تاکید کرد: عزل و نصب در کابینه وزیران عرستان سعودی تنها به منزله پاک کردن صورت مسئله است.
وی به حضور کشورهای غربی در منطقه خاورمیانه اشاره کرد و بیان داشت: قطر، عربستان و امارات از جمله پایگاه‌های  استکبار جهانی در حوزه خلیج فارس است  این درحالی است که تنها پایگاهی که در تمامی مسائل تکیه‌گاه استکبار جهانی در منطقه است، عربستان است.

بیداری اسلامی حلقه پادشاهی را بر عربستان تنگ‌ کرده است


سالک کاشانی، تصریح کرد: در روزهای اخیر شاهد این موضوع هستیم که رژیم صهیونیستی، آمریکا و انگلیس جدیدترین سلاح‌های خود را در اختیار عربستان قرار می‌دهند اما بیداری اسلامی حلقه را بر پادشاهی عربستان تنگ‌تر خواهد کرد و داغ استفاده از این سلاح‌ها بر دل آنان خواهد ماند.
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس نهم، تاکید کرد: سلاح‌های خریداری شده به وسیله کشورهای شیخ نشین حوزه خلیج فارس با رشد و گسترش بیداری‌های اسلامی در منطقه به دست انقلابیون خواهد رسید.
پادشاه عربستان در حکمی، محمد بن نایف را به عنوان وزیر کشور جدید تعیین کرده است، محمد بن نایف جانشین احمد بن عبدالعزیز می شود که پیش از این وزیر کشور عربستان بود./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet