اربعین حسینی
1391/08/17 13:12:51
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد:

لزوم تقدیم به موقع لایحه بودجه 92

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: باتوجه به موعد مقرر برای دولت در تقدیم لایحه بودجه به مجلس و همچنین قرارگیری درآستانه آخرین سال فعالیت دولت، نمایندگان مجلس خواستار تقدیم به موقع این لایحه هستند.
لزوم تقدیم به موقع لایحه بودجه 92 عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: باتوجه به موعد مقرر برای دولت در تقدیم لایحه بودجه به مجلس و همچنین قرارگیری درآستانه آخرین سال فعالیت دولت، نمایندگان مجلس خواستار تقدیم به موقع این لایحه هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/26931.jpg لزوم,تقدیم,به,موقع,لایحه,بودجه,92 Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس ، با تشریح لزوم تقدیم به موقع لایحه بودجه 92 به مجلس،به باشگاه خبرنگاران گفت: باتوجه به موعد مقرر برای دولت در تقدیم لایحه بودجه به مجلس و همچنین قرارگیری درآستانه آخرین سال فعالیت دولت، نمایندگان مجلس خواستار تقدیم به موقع این لایحه هستند.
وی در ادامه با اشاره به توجه بیشتر به بحث تولید ملی در قانون بودجه سال آینده افزود: باتوجه به اهمیت حمایت از تولید ملی مجلس در نظر دارد تا نسبت به محوریت قرار دادن تولید ملی در تنظیم لایحه بودجه اهتمامی جدی ورزیده شود.
عضو کمیسیون اقتصادی تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های دقیق و تدوین مناسبی از لایحه بودجه می توان به تنظیم بازار و کاهش نرخ تورم کمک شاسته ای انجام داد تا موجبات رضایت مردم در این زمینه فراهم شود./
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet