انتخابات ریاست جمهوری
1391/08/17 14:23:19
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور از سوی هیئت رئیسه مجلس قرائت شد.
تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور از سوی هیئت رئیسه مجلس قرائت شد. https://cdn.icana.ir/d/019/6394.jpg تذکرات,کتبی,نمایندگان,مجلس,به,مسئولان,اجرایی,کشور Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور امروز چهارشنبه از سوی هیئت رئیسه مجلس قرائت شد که به شرح زیر است:

موسوی لارگانی به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری پیرامون تسریع در صدور مجوز تأسیس دانشکده مهندسی کشاورزی در شهرستان فلاورجان، به وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی پیرامون حمایت و توجه ویژه به بخش تعاون در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی، به رئیس جمهور در خصوص تسریع در تخصیص ارز مرجع به منظور واردات دارو، به وزیر صنعت، معدن و تجارت پیرامون جلوگیری از افزایش قیمت خودروهای داخلی و فروش خودروهای با قیمت بالاتر از نرخ‌های مصوب و به وزیر ورزش و امور جوانان پیرامون اعطای کمک‌های مالی به تیم هندبال فلاورجان به منظور حضور در لیگ دسته یک هندبال کشور تذکر داد.

ندیمی نماینده لاهیجان به وزیر دادگستری پیرامون تسریع در تأسیس دادگاه بخش‌های رودبنه و دیلمان، به وزیر بهداشت پیرامون علت عدم اجرای دستورات وزارتخانه در بیمارستان‌های لاهیجان، سیاهکل و رود بنه و به وزیر کشور در خصوص علت عدم اجرای دستورات مقام وزارت در شهرداری‌‌های لاهیجان، سیاهکل، رودبنه و دیلمان تذکر داد.

شوشتری نماینده قوچان خواستار توضیح وزیر راه و شهرسازی در خصوص علت عدم آغاز عملیات اجرایی طرح احداث کنارگذر جنوبی قوچان شد.

حسینی نماینده قصرشیرین به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص تسریع در آبرسانی به عشایر کوچ‌نشین شهرستان‌های گیلانغرب، قصرشیرین و سرپل‌ذهاب تذکر داد.

یحیی‌زاده نماینده تفت به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص تسریع در حمایت از تولیدکننگان و به وزیر راه و شهرسازی پیرامون تأمین اعتبار طرح احداث کمربندی حلقوی میبد تذکر داد.

مقیمی نماینده بهشهر به رئیس جمهور پیرامون صدور دستور تسریع در اعطای بودجه تخصیص برای جبران خسارات ناشی از سیل شهرستان بهشهر تذکر داد. 

محسنی ثانی نماینده سبزوار خواستار توضیح وزیر راه و شهرسازی در خصوص علت افزایش 65 درصدی قیمت بلیت هواپیما شد.

هاشمی نخل ابراهیمی نماینده میناب به وزیر بهداشت در خصوص تسریع در حل مشکلات بیمارستان حضرت ابوالفضل شهرستان میناب، به وزیر کشور پیرامون تسریع در ارتقای روستاهای دارای بیش از 3500 خانوار شهرستان‌های میناب، روداب، سیریک و بشاگرد تذکر داد.

حقیقت‌پور نماینده اردبیل خواستار توضیح وزیر خارجه در خصوص علت عدم اتخاذ تصمیمات لازم در خصوص نسل‌کشی مسلمانان در میانمار شد.

پیروزی نماینده مردم نطنز به وزیر نیرو پیرامون تسریع در حل مشکل برق‌رسانی فاز 2 شهرک وحدت شهر جوشقان و کامو و به وزیر بهداشت پیرامون تسریع در راه‌اندازی مجدد اورژانس جاده شهر جوشقان و کامو تذکر داد.

سامری نماینده خرمشهر به وزیر ورزش و امور جوانان در خصوص تسریع در اجرای طرح احداث ورزشگاه در شهر خرمشهر و به وزیر آموزش و پرورش پیرامون تسریع در تأمین کادر و امکانات آموزشی در مدارس شهرستان خرمشهر تذکر داد.

صرامی و ایرانپور نمایندگان خمینی‌شهر و مبارکه خواستار توضیح وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص علت عدم حضور موثر معاونت پارلمان در مجلس تذکر داد.‌

رهبر و سبحانی نمایندگان تهران و نیشابور خواستار توضیح وزیر راه و شهرسازی پیرامون افزایش 65 درصدی قیمت بلیت هواپیما شدند.

موسوی‌نژاد، پورفاطمی، احمدی، جباری، هاشمی نخل ابراهیمی، آرامی، عاشوری، جراره و جمیری به رئیس جمهور در خصوص صدور دستور جلوگیری از الحاق بخش‌هایی از بوشهر و هرمزگان به استان فارس تذکر دادند.‌

اکبریان و قاضی‌پور نمایندگان کرج و ارومیه به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص تعلل در خروج خودرو توسط شرکت‌های سازنده تذکر دادند.

زاهدی نماینده کرمان به وزاری علوم، تحقیقات و فناوری و اقتصاد و دارایی در خصوص عدم پرداخت حقوق دانشجویان بورسیه خارج از کشور و تبعات فرهنگی آن تذکر داد.

لاهوتی نماینده لنگرود به وزیر کشور در خصوص تأمین اعتبار خرابی ناشی از سیل تذکر داد.

عابد فتاحی، قاضی‌پور، سبحانی‌فر و سید هادی حسینی به وزیر آموزش و پرورش پیرامون تسریع در اجرای مصوبات قانونی مجلس شورای اسلامی در مورد پیش دبستانی‌ها، به وزیر امور اقتصاد و دارایی در خصوص تسریع در صادرات مصالح ساختمانی و تولیدی صنایع غذایی ارومیه به کشورهای همسایه، به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در احداث تکمیل راه آهن ارومیه به مراغه و به وزیر بهداشت در خصوص تسریع در راه‌اندازی بخش جراحی قلب در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار تذکر دادند.

مرادی نماینده سنندج به وزیر راه و شهرسازی در خصوص عدم تخصیص اعتبار پروژه کنارگذر کامیاران و به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تعیین تکلیف مربیان قرآن آموزش و پرورش استان کردستان تذکر داد.

حسینی، دستغیب، مطهری و سلطان نمایندگان قائم‌شهر، شیراز، تهران و بروجن به وزیر آموزش و پرورش پیرامون عذرخواهی از مردم و خانواده‌ها و رسیدگی لازم به وضعیت خانواده‌های عزادار دانش‌آموزان از دست رفته بروجنی تذکر دادند.

حسینی نماینده قائم‌شهر به وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی پیرامون رسیدگی و پیگیری وضعیت بیمه تأمین اجتماعی صنف آرایشگران تذکر داد.

حسینی و علی‌پور نمایندگان قائم‌شهر به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص عدم پرداخت حقوق بازنشستگان صنعت فولاد کشور تذکر دادند.

موسوی نماینده خدابنده به وزیر نفت در خصوص ضرورت رسیدگی و تعلل و تعطیلی در امر گازرسانی به روستاهای شهرستان‌های خدابنده تذکر داد.

موسوی‌نژاد نماینده دشتستان به وزیر کشور در خصوص عدم استقرار ادارات در بخش آبپخش باوجود درخواست و پیگیری مسئولان، به وزیر آموزش و پرورش پیرامون عدم استقرار اداره آموزش و پرورش در بخش آبپخش با وجود داشتن مؤلفه‌های استقرار یک اداره تذکر داد.

پشنگ نماینده خاش به وزیر نیرو در خصوص افت ولتاژ برق در بخش نصرت‌آباد و کولین و خسارت وارده به اموال مردم و عدم توجه به مهار آب‌های سطحی روان و رودخانه‌های مرزی تذکر داد.

اربابی نماینده ایرانشهر به وزیر بهداشت پیرامون عدم اقدام در خصوص تصویب چارت سازمانی دانشکده علوم پزشکی پیرانشهر در وزارتخانه تذکر داد.

یحیی‌زاده نماینده تفت به وزیر راه و شهرسازی در خصوص ضرورت تجدید نظر در افزایش ناگهانی 70 درصد نرخ بلیت هواپیما در سفرهای داخلی تذکر داد.

حسینی نماینده زابل در خصوص برخورد غیرقانونی و غیرقابل دفاع دیروز مأموران هنگ مرزی در بازارچه مرزی گمشاد سیستان تذکر شدید‌الحن داد.

عالی به وزیر کشور در خصوص ناامنی‌های منطقه سیستان و کشتار مردم و مأموران مرزبان به علت تصادف ناشی از برخورد با شتر تذکر داد.

حسین‌زاده و فتاحی نمایندگان نقده و ارومیه به وزیر آموزش و پرورش در خصوص توجه این وزارتخانه به مصوبه اخیر مجلس مبنی بر استخدام فارغ‌التحصیلان تربیت معلم که تعداد آنها در کشور 2500 نفر است و به وزیر نیرو در خصوص ضرورت تجدید نظر در پرداخت مطالبات ماده 13 آزادگان استان آذربایجان غربی که در شرکت توزیع برق استان کارمند هستند، تذکر دادند.

عبدالله‌زاده نماینده فردوس به وزیر امور اقتصاد و دارایی در خصوص عدم ابلاغ مصوبه هیئت دولت در تاریخ 22/7/91 در خصوص اموال و سهامی که باید به صندوق بازنشستگی فولاد منتقل شود، تذکر داد.

جعفرزاده نماینده رشت به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیرامون پرهیز و خودداری و انجام هزینه‌های غیرضروری نبود بهره‌وری نسبی ناشی از ضعف مدیریت اداره کل ارشاد اسلامی استان گیلان در اجرای برنامه‌های اجرایی استانی و کشوری تذکر داد.

نوروزی نماینده علی‌آباد به وزیر جهاد کشاورزی پیرامون تأمین نیاز کود شیمیایی کشاورزان استان گلستان تذکر داد.

سید مرتضی حسینی نماینده قزوین به وزیر نفت در خصوص ضرورت تسریع در گازرسانی منطقه الموت قزوین و طارم و به وزیر کشور پیرامون ضرورت تسریع در انجام مراحل اجرای شهرستان شدن شهر محمدیه که بیش از 100 هزار نفر جمعیت دارد، تذکر داد.

بیگی نماینده میاندوآب به وزیر آموزش و پرورش در خصوص توجه و عنایت لازم به مدارس فرسوده و احداث مدرسه در روستاهایی که فاقد مدرسه هستند، تذکر داد.

عباسپور نماینده بویین زهرا به وزیر بهداشت در خصوص تأمین پزشک برای مرکز درمانی بویین‌زهرا و آوج تذکر داد.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet